Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csincsilla és törpenyuszi jól...

Timido kérdése:

Csincsilla és törpenyuszi jól megvannak együtt?

Figyelt kérdés

Van egy törpenyuszim, és szeretnék egy csincsillát. A csincsinek nagy ketrec kell. de mégis mekkora az a "nagy"? a nyuszimnak kisebb nyuszi ketrece van, így oda semmiképpen nem tenném. Kettőjüknek már kicsi lenne amugyis. De hogyha kiengedem őket, játszanának együtt? Vagy összebarátkoznának?

Egy csincsilla mennyibe kerül? Tud valaki szolnok megyében? A nyuszim fiú, legyen a csincsi is fiú? És kicsit írnátok a csincsikről? tapasztalatok? Bocsi, hogy ennyit kérdezek :)) Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 18. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm tartott együtt csincsillát és törpenyulat. Idő közben a nyuszi elpusztult, és be kellett szerezni egy másik nyuszit, de az elsőt meg a másodikat is alárendelt egyednek tartotta a csincsilla, néha meg is tépte, ha nem tetszett neki valami, de általánosságban véve jól megvoltak, csak az volt, hogy a csincsi volt a domináns mindkétszer. Amúgy szerintem legalább 1,5x1,5 méter alapterületű hely kell csincsilának, ha ki is van engedve. Az áruk ha jól tudom, kb 6-8 ezer forint körül van.
2009. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! akkor szerintem mégsem tatom majd együtt őket, ha esetleg a jövőben lesz csincsim.
2009. ápr. 1. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!