Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan beszéljük meg? :SS

Hogyan beszéljük meg? :SS

Figyelt kérdés

Nos, eldöntöttem, hogy a nyáron szeretnék válalni egy kis munkát plusz pénz érdekében (gyümölcsszedés). És nagy tervem volt ezzel a pénzzel: sünbe szerettem volna befektetni, de amint megtudta az apám.. hát hadd ne mondjam mi volt.. :/


Így lemondtam az álomról. Rájöttem, hogy drágamulatság lett volna az állat maga is. Lehet h nem tudtam volna biztosítani a megfelelő körülményeket sem: 20-22 fok (kertesházban lakunk és télen hideg van. :S)


Így egy hörcsögöt szeretnék. Nem szeretném leszólni semmiféle állat (állatbarát vagyok :D) de mondhatom azt hogy egy hörcsög (arany) úgymond sokkal olcsóbban kijön szinte már töredéke egy sünhöz képest. ELszántam magam utánna olvasgattam a tártással kapcs. (ketrec méret, etetás, maga a tartás)


De nem tudom h hozhatnám "nyilvánosságra" apám számára..

Anyának már elmondtam az elképzeléseimet: egy nyugodt estén amikor semmi baj nincs és úgymond "boldog" az apám leülnénk és elmondanám neki, hogy miben különbözik a hörcsög a nyulakhoz,tengerimalacokhoz, más nagyobb testű rágcsálókhoz képest. (ár,igény)


De nagy probléma hogy apám szerint a rágcsoló egy undorító, büdös, nem házba való állat. mindig is azt mondja nekem h menjek át a szomszédba patkányt szedni.. :SS

és megmondom h ezt már ku***a unom..


Ha tudnátok segíteni köszönöttel hálálnám meg. (:

ui: van cicánk (kint) maggegészséges. :D tartok halakat (szép tiszta az akvárium, egészségesek a guppik)


15/L


2011. jún. 6. 18:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
sikerült. megengedték. :DDDDD holnap megyek is cuccot venni. (;
2011. jún. 19. 10:27
 12/18 A kérdező kommentje:
az új lakó neve: redfoo és fiú. :'DDDDDD
2011. jún. 21. 14:11
 13/18 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki,hogy igazából milyen mulatságosak a rágcsálók.Lehet képekkel (google),vagy esetleg egy kereskedésbe, videóba stb. És akkor csak emlegesd neki, hogy

mennyire jó állat az aranyhörcsög és neked az minden álmod, hogy tarts egyet

2011. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gratula az új állathoz
2011. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én yorkit akartam,de apum nagyonellenkezett,anyum a végére nem,azt mondta apun múlik,nézegettem aneten csomószor,amit apum észreevett,és találtam a neten egy eladó yorkit,egybőll beleszerettem,és kiraktam háttérnek,appum ugyis szokott gépezni,aztán megkapta,és amire a végén jöttem rá..ő ugyanaz a kiskutya akit régen háttérnek kiraktam:) apum és a kiskutyám elválaszthatatlanok,reggel kaparja apum ajtaját hogy odafeküdhessen mellé:)aztán majdnem egésznap együütt vannak:)
2011. jún. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én ismerek a suliban egy lányt aki 100-ft-ért ad egy hörcsögöt
2011. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

aranyoosak a yorkik. :'DDDD

nem kell hörcsög már van. *-* :DDD

2011. jún. 23. 10:16
 18/18 A kérdező kommentje:
és köszönöm nem nektek a válaszokat. (:
2011. jún. 23. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!