Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljük meg a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljük meg a problémákat? 23/N

Figyelt kérdés
A párom nehezen mondja el, ha valami problémája van. Pedig látszik, hogy nem tetszik neki valami. Ha nekem van és elmondom, akkor se mond rá semmi érdemlegeset. Sőt nagyon megviselt lesz utána. Nem kell nagy problémákra gondolni. Viszont a jó dolgokat gondolkodás nélkül elmondja, de rosszat nem nagyon vállalja fel. Mi lehet ennek az oka? Mit tehetnék ellene?
2011. máj. 3. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi viszonylag könnyen meg tudjuk beszélni a nagyobb problémáinkat is,viszont észrevettem,ha valami komolyabb gondom van,akkor ha elmondom barátnőmnek,mintha átvenné az én terheimet,ő is megviselt lesz.Ugyanígy én is,bár én inkább azonnal a megoldásra koncentrálok.Meg kell próbálni szelektálni a problémák között,valamint érdemes a megfelelő pillanatban megbeszélni,nem pedig olyankor,amikor egészen más lelki állapotban van-hidegen tálalni.Ennyit tudnék tanácsolni.22/F
2011. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Majd megpróbálom jó időben megbeszélni a dolgokat. Lehet, hogy néha azzal én hibáztam.
2011. máj. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!