Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakit meggyőzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit meggyőzni hogy beszéljük meg a dolgokat, mikor ő makacskodik és haragos?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az ex-el 7 éven át próbáltam.
2011. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sehogy... várd meg amíg lenyugszik, utána többre mész
2011. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elmész egy sörre ha nem elég kettőre és ha még mindig nem nyugodt le akkor menj el a haverokkal valahova. Egyszer leesik neki hogy amíg nem kezd el emberi hangon észérvvel beszélni te nem fogod komolyan venni.
2011. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 napietus ***** válasza:
amíg le nem nyugszik, sehogy. értelme sem lenne addig.
2011. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hülyeségeken veszünk össze,és annyira megsértődik hogy nem jelentkezik,nem lehet elérni,és ha nekem várnom kell míg lenyugszik hát meghalok
2011. okt. 16. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én btom ugyanilyen!Nem gondoltam volna hogy más is ebben a cipőben jár, mint Én!

Tudom milyen szar az ha nem akar beszélni és bunkon beszél veled!Sokszor..sőt mindig nem is értem mi értelme annak, hogy meg se szólal!!

Meggyőzni?..hát nem tudom sajna én se!

De ha meg mi is szarunk rájuk, akkor őket az nem izgatja egyáltalán..ugyhogy nem tudom :S


21L barátom 29

2011. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jah és 5 éve vunk együtt
2011. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amikor meg beszélni akarok elküld a jó büdös pííbe :S
2011. okt. 16. 15:26
 9/9 napietus ***** válasza:
akkor hagyd az egészet. tudom, hogy "de szereted" azt szokták írni. de akkor is, gondold végig. nem éri meg egyszerűen ez a kínlódás. tudod, sosem szabad összekeverni életünk legboldogabb 5 másodpercét a boldog élettel, a lába között meg van olyan másnak is. ezt apám mondta anno útravaló jótanácsul, hogy ne hagyjam magam szivatni. szavaiban mély igazság rejlett...
2011. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!