Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csöpög az önitató?

Miért csöpög az önitató?

Figyelt kérdés
Hogy tudom úgy betenni a törpehörinek az önitatót,hogy ne csöpögjön?üveg terráriuma van,a szélére akasztom az itatót,de mindig csöpög egy kicsit,bárhogy dőltöm,fordítom,pedig rá van írva,hogy nem csöpög,nem folyik.
2011. jún. 9. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak szivárog kicsit, de mindegyik fog ami golyós. (üveg nem)
2011. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tengerimalacoknak raktam be, és nem volt vele gond, még csak nem is szivárgott. A golyósra gondolsz, ugye? Teljesen megtöltöd vízzel? Mert úgy kell.
2011. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt. a malacomnak már 3 ilyen golyós itatója is van, mind csöpögött. pár hónapja tálkában kap vizet, abból is tud inni :) esetleg kipróbálhatnád te is.
2011. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rakj alá egy kis tálat.


Nem kéne csöpögnie gyárilag. Ezek szerint selejtes darabot vettél. Akkor szokott csöpögni, amikor az állat megrágja a végét :)

2011. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nincs teljesen tele,félig van..lehet,hogy ez lenne a baj? kipróbálom...tálkát meg nem tudok neki betenni,mert felborítja/beleül/szétrágja
2011. jún. 9. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Félig telin sem szabadna csöpögnie, hiszen ha telerakod és leissza félig az állat, akkor is működnie kell. Valószínűleg egyszerűen csak sz*r, vegyél másikat :)
2011. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leírom, hogy kell a golyós itatót "beüzemelni": nekem is ez volt a gondom! mivel fémből van az itató része, igy a golyó is, egyszer forró vízzel kell, aztán hirtelen jéghideggel, és igy tovább..gyorsan váltakozva megtölteni.(hőtágulás), miután egy párszor ezt megcsináltad, tedd bele a rendes vizet, és nem kéne, hogy csöpögjön. ne vegyél másikat, ugyanúgy csöpögni fog.
2011. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,úgy érzem,sikerült azzal megoldanom,hogy teljesen teletöltöttem
2011. jún. 13. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!