Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy hörcsögöm, eddig soha...

Vörri kérdése:

Van egy hörcsögöm, eddig soha nem volt és nem tudom mért sir ha adok nekii ennii ha oda megyek, ha berakom a kezem? FOG EZ VÁLTOZNI? most fura a környezet van és azért sír?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért, mert még új neki a környezet, nekem is ez volt a tengerimalacaimmal. Az is lehet hogy ott ahonnan vetted nagyon stresszes élete volt, vagy bántottás a tesói vagy a szülei, sok ilyen van. Ha nem ilyesztegeted, néha simogatod ilyesmi, akkor egy idő után abbahaggya majd és nem fog félni!!
2011. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia nagyon kösszii hogy irtál !!!

De hogy simogassam meg ha elfut ?:)

2011. jún. 17. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is sirt ha benyultam aztán leszokotróla 2hét alat és már odajön ha meglát.
2011. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne erőltetsd a simagatást,, fontos, hogy sokat beszélj hozzá, utána már magától oda fog jönni ;)
2011. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fitos Emese (Mesi) válasza:

Biztos hiányzik az anyukája neki az enyémmel is így volt. Simogasd a fejét és játssz vele mondjuk ujj követőset az enyém nagyon élvezi.



Ha el szaladgál a kezed elől akkor előszőr nézd a terárrium / akvárium keresztül ha oda megy az üveghez szép lassan kezd el simogatni! Én így tettem vele először és most már külön óra rendünk van testi mozgás, logikai játék XD stb.

2011. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!