Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöket hány órán...

A hörcsögöket hány órán keresztül kell fogalkoztatni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvannak ők maguktól is... vagy hogy érted?
2011. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel gondoltad foglalkoztatni? Kreativitást fejlesztő szakkörökkel, vagy mi? :D


Amúgy szerintem is elvan ő magában, nem is lehet vele mit csinálni.

2011. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de ugy gondoltam hogy én mindennap két órára kiszoktam venni és az ölembe futkos az elég lehet neki mert utána kifekszik?
2011. júl. 3. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, de nem hinném, hogy igényelné a közelségedet és ha tapogatod akkor szerintem inkább csak félni fog. De te tudod.
2011. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van neki jó nagy és tágas ketrec emelettel és játékokkal (pl. csőrendszer, házikó, mókuskerék) felszerelve, akkor elvan magában is, de azért néha kiveheted egy kis simogatásra. Én néha kiveszem annyira, hogy megsimogassam és adjak neki puszit. Heti 1-szer takarítom a kuckóját és addig ő a hörcsöggömben van és úgy szalad a szobában. De a többi nap csak egy simogatásra és puszira szoktam kivenni őt.
2011. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egyépként igényli a társaságom mert ha elfárad lefekszik az ölembe és szereti ha olyankor simogatom de köszi :D
2011. júl. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!