Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A másfélhetes hörcsögöket meg...

A másfélhetes hörcsögöket meg lehet fogni? Mert már igazán ki kéne takarítani őket? :D

Figyelt kérdés

Most születtek egy másfél két hete, már szőrösek valamelyik kinyitotta a szemét, de van amelyik még nem...és nem tudom hogy meg lehet e őket fogni mert nem akarom hogy az anyja elhagyja őket vagy ilyesmi... :(

:D Köszi


2011. júl. 17. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is most születtek meg.Pontosan 13 naposak.Én 2 napja át raktam őket egy másik helyre,mert ahol voltak addíg az elég pici volt,és féltem,hogy beszorulnak a rácsba.Szóval két napja tettem át őket,az anyával együtt.Úgy csináltam,hogy egy műanyag pici lapáttal fogtam meg őket,és raktam az új helyükre.Nem lett semmi bajuk.De már egy hetes korukban is kipucoltam őket,de csak a helyük körül.A házukat nem bántottam.Valamennyit az is ér.Remélem segítettem.
2011. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
H az anya emberbarát, szelíd, nyugodtan megfoghatod őket.
2011. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kösziii :)

Amugy már ugy megfognám őket csak nem merem mert még szopiznak (pedig már szőrösek meg minden XD) De félek h az enyju elhagyja őket...vagy nemtudom

2011. júl. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!