Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Antiszociális malacka?

Antiszociális malacka?

Figyelt kérdés

Van 4 malackám,2 ivartalanitott fiú,2 lány.

Az egyik fiú nem szeret a többiekkel lenni,bántja őket néha,de leginkább félrevonul tőlük.

Velem szeret leni,elnyújtózik rajtam,játszik,látszik hogy jól elvan,visit is amikor visszateszem a többiekhez.


Nem lehet ok,hogy nem szoktak össze,hisz a másik fiú az apja,a nagyobb lány a testvére,a kisebb lány már csak lett az egyensúly érdekében,de sok hónapja együtt vannak.

Nincs igazán domináns,mert ő ha olyanja van akkor "lever" mindenkit,de egyébként nyugi van.


Létezik hogy neki jobb lenne külön?


2011. júl. 4. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen malacokról beszélsz?
2011. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát ez nagyon aranyos! :D amúgy persze, hogy lehet, hát a vadmalacok is "falkában" (nem tudom hogyan nevezik) élnek, szóval lehet h nem spanolnak azzal a malaccal pl mert az apja is ott van és ő a falka vezért vagy nem tudom. annyira nem értek a malacok szociális életéhez, de elképzelhető az amit írtál!
2011. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kisemlősök...

tengerimalac

2011. júl. 4. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő veled érzi jól magát. téged tekint falkavezérnek, biztonságban érzi magát. Hiába.. vannak egyéniségek a malacok között is. Lehet bántották a többiek, vagy kiközösítik, de ezer oka lehet. Örülj, hogy ennyire mély a kapcsolatotok
2011. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azért ragaszkodik hozzám,mert árva malacka,az anyamalac belehalt az ellésbe,igy én etettem fecskendővel,velem aludtak,meg minden.


De nem csak ő,hanem a másik malacka is,és ő mégsem ilyen,az ugrik rögtön le az ágyról,visit,simogatni se lehet igazán

2011. júl. 22. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!