Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rá teszem a malacomra a...

Rá teszem a malacomra a pórázt és csak áll. Nem megy! Fog menni egyáltalán? Olyan válaszoljon akinek a malacának van póráza és már több mint egy hete!

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ne erőltesd..nem szeret pórázon sétálni én is próbáltam már
2011. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah értem!!Még valaki????
2011. júl. 7. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy pánikrohamot kap, vagy lesokkol. Az előbbinél csak vergődik, próbál szabadulni, azt hiszi, egy ragadozó kapta el, az utóbbi, mint a tied. Sétálni sose fog rajta, csak össze-vissza rohangálni. Fölösleges dolog, csak szenved tőle. Csatold le a ketrec tetejét, tedd le a fűbe, és úgy tedd bele a malacot, így a füvön van, és tudd eszegetni is. A lakásban csak a vezetékeket tüntesd el előle, és mehet is szabadon, nem fog eltűnni:) Ne kínozd szerencsétlent.
2011. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges a póráz, csak zavarja, megijed tőle. Ha a lakásban akarod sétáltatni, akkor zárj el minden rést, ahova bebújhat, és kész, majd sétál magától. Ha meg van kertetek, akkor keríts el neki egy kis részt.
2011. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat!Még valaki??
2011. júl. 7. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is van malacom,és én is vettem neki.

De nagy hülyeség volt.nem malac sétáltatás lett belőle,hanem gazdisétáltatás. vagy nem mozdult meg,vagy nem arra ment amerre én akartam.magam után meg persze nem húzhatom.

malacnak nem való a sétáltatás.csak felesleges pénzkidobás ha veszel neki hámot..

2011. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!