Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnék beszélgetni a...

Hogy tudnék beszélgetni a nyuszimmal?

Figyelt kérdés

Mármint hogy megértsen és mondjuk visszajelezzen hogy "Okézsoké":D lehetséges ez?Hogy?

Tudom hogy van ilyen kérdés csak az tengerimalac.

Nem kioktató észosztó válaszokat kérnék hanem választ a kérdésemre:)


2011. júl. 9. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden állat okos, de azért ennyire nem. :) Beszélgetni esetleg kutyával lehet, ő a mimikádból nagyjából megértheti, miről van szó, de egy nyuszi nem képes rá szerintem.
2011. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egy nyúlnak közel sincs ilyen intelligenciája. Okosak ők a maguk módján - nekem is van nyuszim - de azért csodákat ne várj tőlük
2011. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sokszor figyeled a reakcióit, akkor tudni fogod, hogy mikor mondja rá, h oké:) Én a teknőceimmel kommunikálok^^ Ha kopácsol a terrárium falán, vagy nekiúszik folyamatosan az akvárium falának, akkor ki akar jönni:) Ha kívülről kopácsol, be akar menni:P A a vízben olyat csinál, hogy "szedjetek ki innen", mmint csapkod, csattog, akkor kihűlt a vize, esetleg dolgát végezte, kér másikat:) Ha éhes, ágaskodik, ha kér még ennnnivalót, akkor oldalratartja a fejét és néz ránk:) Mi valahogy így kommunikálunk^^ Mondjuk az oké az nála úgy fejezősik ki, hogy szépen nyugton ki van nyújtózva^^
2011. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyúl nem beszélgető társnak való, nem lesz soha intellektuális partner.:) Viszont lehet velük kommunikálni a maguk módján, ki kell ismerni a testbeszédüket. Egyértelműen jelzi a nyúl ha akar valamit, ha éhes, ha játszani akar, ha simogatást szeretne, de azt is jelzik ha nem vágynak társaságra, ha pihenni szeretnének vagy éppen figyelmeztetni is tudnak valamire, ki tudja fejezni a tetszését ha jól érzi magát.
2011. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én írtam a tengerimalacosat,és én is azt mondom,hogy egyszerűen figyeld a reakcióit.Na,persze lehet hogy nem fogsz mindent megérteni,(ezért tettem fel én is a kérdést)de olyasmit magadtól is megtanulhatsz hogy mikor mondja azt:"Éhes vagyok!"vagy "Tegyél már le!" és "Ez tetszik" de olyat nem biztos hogy megértessz hogy: "NEEEE!Már megint alma?A répát jobban szeretem!"Szóval,sokat legyél vele,figyeld meg,ilyesmik.

2011. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat:D találtam egy jó helyet: [link] Itt van testbeszéd meg a nyuszi hangjai:D
2011. júl. 9. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!