Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Merjem megkockáztatni a műtétet?

Merjem megkockáztatni a műtétet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú tengerimalacom, és csak úgy maradhat nálam ha ivartalanítva lesz (a lány malac miatt). Viszont itt az állatkórházban nem szoktak tengerimalacot ivartalanítani, mert eddig nem volt rá szükség. Így tapasztalatuk sincs ilyen téren. Merjek belevágni a dolgokba, hátha sikerül, vagy inkább keressek neki másik otthont neki? Igazából nem szívesen ajándékoznám el mert nagyon aranyos és megszerettem :/
2011. júl. 11. 19:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
17 vagyok. beszélek a szüleimmel erről a megoldásról, a műtét árát úgyis én állom. hátha így meg tudom tartani. köszi a segítséget. :)
2011. júl. 12. 15:56
 12/13 anonim ***** válasza:

akkor már elég idős vagy ahhoz hogy buszra ülj,oda-vissza kb ezres,baja sem lesz az utazástól


ha miskolcot választod,tudok segiteni hogy hogy jutsz el oda ,ha debrecent akkor gemon.ro-s fúrumozókat ajánlom

2011. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
beszélek a szüleimmel hogy mi legyen, és majd írok egy pivit :)
2011. júl. 12. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!