Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a nyuszimnak?

Mi baja a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
A nyuszim 2-3 napja folyamatosan nyalogatja az egész testét. Ezzel nem is lenne gond, de ő folyamatosan egész nap, szinte megállás nélkül csinálja:S Attól félek, hogy így nagyon sok szőrszálat nyel le és valami baja lesz:S Esetleg a nagy meleg miatt lehet, hogy így hűti magát?
2011. júl. 14. 13:30
 1/9 anonim válasza:
igen, azért, mert meleg van! ne aggódj, az én nyuszim is egész nap ezt csinálja. a szőrtől pedig nem lesz semmi baja! :)
2011. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Velem is ez volt. Azt hittem nem lesz baja, de egyik nap megfulladva találtam. Mai napig sajnálom hogy nem hívtam állatorvost.
2011. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó,és biztos,hogy megfulladt?
2011. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Rákos
2011. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem biztos hogy a szőrtől volt, mert utána eltemettük, de én erre gyanakodtam, mivel ez a nyalakodásai után történt. Semmi külső jele nem volt, csak egész nap ezt csinálta, rá két napra halt meg.
2011. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát nem tudom mit csináljak, próbálom lefoglalni, játszani vele, hogy ne csinálja ezt és lehűteni vhogy....csak nem tudok a nap 24 órájában felügyelni rá :( de csak most ebben a melegben csinálja ezt és akkor az állatorvos se tud ez ellen vmit...:(:(:( (mellesleg az itteni orvosokról csak a rosszat hallani...:S)
2011. júl. 14. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:
fésülni szoktad??? én furminatorozom, ezzel leszedem az elhalt szört... és el tud pusztulni a sok szőrtől, bélelzáródást okozhat... lehet venni szőroldó pasztát nekik, fésüld, és legyen hűvös helyen...
2011. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. júl. 14. 17:44
 9/9 anonim ***** válasza:
a meleg miatt van. KICSIT nedvesítsd be a szőrét ( de a fejét ne nagyon), törölközőbe csavart jégakkut is tehetsz be neki a ketrecbe, hogy le tudja hűteni magát. És figyej rá hogy eleget igyon!
2011. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!