Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Mi baja a nyuszimnak?

SOS! Mi baja a nyuszimnak?

Figyelt kérdés

Kint volt szaladgált, rosszalkodott ahogy szokott semmi baja nem volt. Aztán anyu bejött a szobába, hogy szeretne kimenni az erkélyre, és a nyuszi pont beugrott, mondom jó akkor addig bezárom, és én meg kimentem a szobából, majd amikor visszamentem és anyu is végzett újra kiengedtem.

Kijött és dobbantott kb. 3-szor (sose csinált még ilyet, de úgy tudom az ivarosodás miatt csinálja.) és azóta egy helyben ül és elég gyorsan veszi a levegőt. Odamentem hozzá megsimogattam, de így megvan feszülve a teste. Mindig amikor a pofiját simogatom akkor lehajtja a fejét most semmi, ugyan úgy feszíti. Még kaját is raktam a táljába, de arra se ment be. A kezemből elfogadta de egyébként semmi csak ül egy helybe.

Ez most mi?

Aggódok érte. Lehet megijedt saját magától? Vagy mi?

Segítsetek!!


2011. júl. 22. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, megijedt. Ne félj, majd lenyugszik, nem lesz gond. Lehet, hogy hirtelen nyitottatok ajtót, vagy ilyesmi.
2011. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megijedt és apróbb sokkot kapott. De ez el fog múlni, hidd el! Ha még továbbra is (mondjuk 2 nap múlva is) észlelsz hasonlókat, kérdezz meg egy állatorvost. De szerintem semmi nem lesz itt, nyugi, a nyuszik elég félénk kis állatok :)
2011. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!