Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudtad feldolgozni,...

Hogyan tudtad feldolgozni, hogy elpusztult a kis kedvenced?

Figyelt kérdés

Túlélési tippeket szeretnék, nekem volt 2 tengerimalacom, sajnos 2 hete már csak egy van.


Annyira a szívemhez nőtt, olyan szelid volt és mindig jött utánam, ha épp kiengedtem ....


A másikat is szeretem nagyon, de ő teljesen más személyiség.


Azon is gondolkoztam, hogy nekem nem való kisállat...pont emiatt, hogy annyira megvisel az elvesztésük.


2011. júl. 14. 14:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát. Egytől-egyik hasznosak és most, hogy ezeket végigolvastam, könnyebb.


Sajnos a malackám beteg lett, a halála előtti 2 hétben szinte kétnaponta vittem a dokihoz. Mindent megtettem volna azért, hogy meggyógyuljon. Nem a doki hibája, de sajnos gyógyíthatatlan volt, és végül kértem, hogy altassa el, mert lábra sem tudott szegénykém állni. Jobb neki így, legalább nem szenved. Eltemettük a párommal.


Arra a döntésre jutottunk, hogy az egyedül maradt malackának legyen újra párja (láttam rajta, hogy szomorkodik), így tegnap elmentünk egy jóhírű tenyésztőhöz, és most itt van nekünk egy kicsi Carmel :)

2011. júl. 15. 11:59
 12/13 anonim ***** válasza:
huh szerintem azért ennél nagyobb problémáid is lesznek majd
2013. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Anya tesójának a madara tegnap halt meg tojáselakadásban zebrapinty volt. A másik él még veszünk egy másikat aki hím mert hím a hímmel is megvan. Sokat sírok és sírtam mert amúgyis minden állat halála megvisel. Attól félek hogy az új madarat is Zorkához hasonlítom meg őt látom bele
2017. márc. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!