Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KI hogyan tudta feldolgozni...

KI hogyan tudta feldolgozni azt hogy elpusztult / el kellett altatni a kutyáját?

Figyelt kérdés
3,5 éves fekete Labrador retriever volt akit tegnap teljes vese elégtelenség miatt el kellett altatni... Magára a betegségre nem jött rá egy állatorvos sem pedig 3 nál voltunk. Nagyon gyorsan ment el szegény mert csak múlt hét szombaton /12.-én/ lett rosszul.
2010. jún. 19. 12:02
 1/7 anonim válasza:

Nehezen tudtam feldolgozni, mikor a kutyám meghalt :S

De túl fogod élni. Próbálj valahogy kikapcsolódni, viszont ha sírnod kell ne tartsd vissza. Azért sajnálom szegényt :S :(

2010. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem igaz a madaram halt meg, de tudom milyen szar érzés

hazajöttem a suliból, nézem a 4-ből csak 3 van, megkérdeztem hova lett és anyuék mondták h meghalt (agyvérzés)

egész nap csak sírtam a szobámban, pedig nem vagyok egy érzelgős fajta

de volt kutyánk is(dobermann) , őt pedig megmérgezték, de még kicsi voltam akkor (1-2 éves)

2010. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Őszintén nagyon sajnálom a kutyusodat!!!

Bár most mindenhol Őt látod, keresed, hallod, mégis próbálj megnyugodni. Jobb így Neki..

Nekem a Cicámat kellett elaltatni. 15évig élt velem, együtt nőttünk fel. De nagyon beteg lett és én magam vittem elaltatni. Arra gondoltam, hogy ha tényleg szeretem, azt kell tennem, ami a legjobb Neki, csak ne szenvedjen! Nem volt más kiút, a betegsége végzetes volt, és gyötrelmes.

Jól tettétek, hogy a kutyust megszabadítottátok a szenvedésétől! Gondold el, hogy milyen fájdalmai lehettek szegénynek!

Az emléke örökké megmarad, mindig a szívedben él.

Én 6éve veszítettem el, de még mindig sokat gondolok rá. Nem akartam utána másik cicát, mert haragudtam, de később mégis belopózott a szívembe egy. Mostmár Őt is nagyon szeretem.

2010. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom!:(( Az enyémet ugyan ezért kellett elaltatni,ő egy 9 éves német juhász kutyus volt,soha nem felejtem el! 6 év telt el azóta és csak nem rég lett újra kutyám!
2010. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom a kutyádat! Nekem 14 év után pusztult el, igazából rajtam nem segített semmi, csak az idő múlása!
2010. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok / írtok !!!



Jól esik látni hogy ennyien segítenek egy idegennek :D



12:24 --> Teljesen igazad van !!! Még előtte egy nappal is volt róla szó hogy lehet el kell altatni de én nem elleneztem . Lehet hogy durvának tűnik de szegény már nagyon rosszul nézett ki hisz ennyi idő alatt lefogyott 35 kg-ról 28 kg-ra. Szépen eltemettük és én majd szeretnék hozzá kijárni de nem azért hogy sírjak hanem azért hogy lássam hogy még mindig jó helyen van :D


Még 1x köszönöm mindenkinem és még mindig várom a további válaszokat!!!

2010. jún. 20. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kutyámat 4 éve kellett elaltatni... a mai napig nem dolgoztam fel! 13 éves volt, én 19 gyakorlatilag együtt nőttünk fel. Szégyen, nem szégyen mindig sírok, amikor eszembe jut, vagy beszélek róla.
2012. dec. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!