Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a tengerimalacai...

Mit csináljak a tengerimalacaimmal ha 1 hétre elutazunk?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tudom senkinek odaadni addig h gondoskodjon róluk, és elvinni sem sajnos. Arra gondoltam, hogy ha itt hagyok neki elég kaját, meg vizet, és olyan helyre rakom ahol van levegő, de nincs huzat, és nincs túl meleg se, kibírják?
2011. júl. 14. 19:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én a szüleim miatt nem tudom vinni. Velük megyek most, és ők nem kedvelik túlzottan. Apám még oké, de anyám..
2011. júl. 14. 22:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem sem akarták engedni, akkor azt mondtam, hogy akkor én nem megyek. Mentem kisállatostól.
2011. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi már utaztunk el úgy, hogy a 2 malac otthon maradt. Elegendő kaja (ha 7 nap, nyolc napnyi kaját kell betenni), egy hatalmas kupac széna, és tegyél fel 2 itatót, vagy ha nincs, akkor legyen bent tál is. Az itatóra tehetsz másfél literes petpalackot, ha szabvány a "csőrös" része. Nálunk simán kibírták, bár volt nagy öröm, amikor hazajöttünk:) Mehettek futkosni, meg azért kicsit büdösek is lettek, de nem volt vészes. Egy hét normális körülmények közötti otthonhagyás sokkal jobb, mint ahogy egyes "állatbarátok" tartják őket.
2011. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!