Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mindent a nyúltartásról?

Mindent a nyúltartásról?

Figyelt kérdés

ma láttam egy állatkereskedésben nagyooooon édi kisnyuszikat (holland törpe,oroszlánfejű) és most épp akciósak ... már régóta szeretnék nyuszit

a kérdésem hogy a nyuszit berakhatnám a tengerimalacaimhoz?

vagy vegyek neki egy másik ketrecet? ja és mekkora kellene neki?

és milyen felszerelések??lehet neki tengerimalac kaját adni (olyan kimérhetős ami a fressnapfban szokott lenni iylen negy ládákban)??

ja és ha naponta 1 órát játszom vele meg monnjuk 1-2 órát kinn lehet az jó?

ja vagy innkább vegyek kettőt ? hogy ne unatkozzon?? ja meg akkor kettőnek nem kellene nagyobb ketrec?

a válaszaitokat előre is köszi !!(ha mindent leínátok a nyúltartásról , azt 1000000000x megköszönném :D)


2011. júl. 26. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt szinte mindent megtalálsz:

[link]

2011. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Üdv!!!


Én a nyulat a tengerimalachoz nem raknám be.


kell neki egy nagy ketres abben egy itató egy etetőtál és egy ki odú amibe elbújhat.


kajának elég a sima nyúltáp,répa,képoszta,krumpli,alma,fű,kutyatej,stb....


nekem mikor volt nyulam egyedüt tartottam de párban is nagyon jól elvan ha a 2 nyúl ellnekező nemű


ha gondolod akkor le is viheted pórázon sétálni ha kicsi korában rászoktatod a pórázra.


Sok szerencsát hozzá: 95001

2011. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja és alomnak pedig a forgácsot ajállom : 95001
2011. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok! Amit belinkeltem, ott mindenképpen olvasgass, szinte mindent leír a nyúl tartásával kapcsolatban!

Etetéséről kicsit (még) bővebben:

[link]

2011. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne válassz ellenkező nemű társat neki, sőt, szerintem elsőre bőven elég egy is. Malacokhoz nem szerencsés berakni- nagy külön ketrec kell neki, és nem etetheted ugyanazzal a kajával. Nem hinném, hogy sokat ér az, hogy akciós, amikor a felszereléseire elég sokat kell költeni.


Az állatkereskedésekben sokszor beteg, túl korán elválasztott nyuszik vannak, rossz körülmények közül, szaporítóktól mennek oda szerencsétlenek - ha komolyan gondolod, akkor tenyésztőtől veszel egészségeset, akik nem csak úgy rámondják neked hogy mennyi idős, bak vagy nőstény, vagy egyáltalán tényleg olyan fajta-e aminek eredetileg akartad - az eladók a boltban ezeket megállapítani nem igen képesek, ami elég nagy szégyen...

2011. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!