Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek milyen kisállatot...

Bulaz kérdése:

Szerintetek milyen kisállatot érdemes tenyészteni? amiből azért van haszon is kezdőként is természetesen rendesen törzskönyves szülőket vennék szóval normálisan csinálnám nem akarok beteg állatokat. Akinek van ötlete légyszíves írjon kösz előre is

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 18:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Törpenyulaknak rengeteg ketrec kell! Minden kisnyuszinak, anyanyuszinak, baknak külök-külön minimum 100x50-es ketrec!!


Ja és arról már nem is beszélek, hogy egyetemet kell hozzá végezni, de hát látjátok hol tart Magyarországon az állattartás.. Ne lepődjünk meg az ilyen kérdéseken ugyebár...

2011. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

te tenyésztesz törpenyulat?

miért kell anyát meg picit külön?

nekem kint lennének amugy természetesen fedett helyen

amugy mennyire éri meg őket tenyészteni?

könnyen viszik?

2011. júl. 30. 19:55
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem arra gondoltam, hogy amikor 2 naposak különválasztod őket.

De amíg nem viszik el a szétválasztás után, nem fér el 2 nyuszi 1 ketrecben...

2011. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

hát ja és mennyire könnyű eladni a törpe nyulakat?

keresik őket?

2011. júl. 30. 20:20
 15/23 anonim ***** válasza:

Igazi tenyésztők nem azért tenyésztenek, hogy pénzük legyen belőle, hanem a faj iránti szeretetből.

Tehát, ez nem ilyen hirtelen felindulásból szokás csinálni. Pláne, nem 1-2 év alatt szokott megtérülni a belefektetett pénz, energia.

Ha még diák vagy, keress inkább diákmunkát.

Ha pedig egy felnőtt, felelősségteljes ember, gondolkozz el a fent leírtakon.

2011. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha normálisan tenyésztesz, nem igazán fogja megérni. Kérdezz meg akárhány tenyésztőt, aki belerakja a kellő mennyiségű pénzt (rendes kaja, oltások, féreghajtás, törzskönyvezés, állatorvos, satöbbi), annak nem éri meg. Az emberek nem fognak 15 000 Ft-ot fizetni egy törpenyúlésrt, mikor a sarki boltban ugyanolyan cuki van 3000-ért.
2011. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
hát ja van benne igazság akkor miért érdemes tenyészteni?
2011. júl. 30. 20:57
 18/23 A kérdező kommentje:
bocs rosszul irtam mit érdemes tenyészteni?
2011. júl. 30. 21:14
 19/23 anonim ***** válasza:
esetleg vadnyulat? nagyon finom a nyúlpecsenye ^^ bár én járok bátyámmal vadászni és azt eszem amit lövök :D de ha összebeszélsz a helyi hentessel szerintem nem tiltakozna...
2011. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
teknőst megéri?
2011. júl. 30. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!