Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen háziállatot lehet még...

Milyen háziállatot lehet még tartani a lakásban a kutyán, macskán és halakon kívűl?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Milyen kisállatot lehetne tartani a lakásban,ami nem bűzlik,kis helyigényű..

Hm?

Hogy ne legyek egyedül. :)


2011. aug. 8. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nyulat
2011. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az én kedvenceim a teknőcök!


Azon kívűl, a kínálat már határtalan.madarak, hüllők, rágcsálók!

2011. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Madarak, hörcsög, tengerimalac. Vállalkozóbb szelleműeknek kisebb hüllők. Ezek, amik hirtelen eszembe jutottak, de van még sok más.
2011. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Hörcsög, tengerimalac, degu, hüllők, papagájok, stb. De minden állatnak van szaga, ha nem takarítják a terráriumát/ketrecét/kalitkáját megfelelő időközönként...
2011. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
göte! nagyon aranyosak!
2011. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem egerem van. Van hörcsögünk,és vannak nyulaink is,azok sokkal büdösebbek,mint az egerem. Van hullámos papagájom is, az aztán végképp nem büdös, elfér kis helyen is,és nagyon aranyos, csak sajnos a szétszórt maggal sok koszt csinál...
2011. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

ha egyedül vagy, akkor gondolom valami bújós kéne. szerintem nyuszit. van minden méretben a törpéktől addig jó a nagy 10 kilós házinyúlig. Én csak pár napot vigyáztam egy nyuszira, de imádtam. mindig az ölembe mászott és egész nap lehetett volna simizni.

ne legyen büdös... ha két hétig nem takarítod, akkor az lesz.

2011. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mókus!
2011. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elefáánt.:DDD
2011. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ha rendszeresen kitakarítod a helyét és nem hagyod bent neki a zöldségeket addig, amíg megrohadnak (nem teszel be túl sokat) - törpehörcsög!

igazi low budget társ és annyira nem is hülye. :)

ha kettőt viszel, akkor azok megvásárlás előtt is legyenek együtt, különben marakodni fognak. még a csajok is.

de kis puha jószágok, megéri!

2011. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!