Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen háziállatot lehet még...

Milyen háziállatot lehet még tartani a lakásban a kutyán, macskán és halakon kívűl?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Milyen kisállatot lehetne tartani a lakásban,ami nem bűzlik,kis helyigényű..

Hm?

Hogy ne legyek egyedül. :)


2011. aug. 8. 21:43
1 2
 11/18 anonim válasza:

degu!


nagyon aranyos, ha rendszeresen takarítod, nem lesz büdös.

2011. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

nekem egy krokodilom van. akváriuban tartom otthon a szoba végében,

elötte meg egy pitonom volt.. de elveszett

2011. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Patkány:) Szobatisztaságra nevelhető (bár többnyire maguktól azok), hallgat a nevére, ha rendszeresen takarítva van, nem lesz büdös. Etetése olcsó, egyszerű, így ha elutazol 1 hétre, magára hagyhatod őket (társas lények, szóval 2 kéne, hacsak nincs nagyon sok időd foglalkozni vele), csak büdösebbek lesznek mire hazaérsz, de akkor természetesen ki is takarítod őket, szóval nem zavaró... Lehet velük sétálni is menni, mármint a válladon/karodon ücsörögnek, és te sétálsz, max néha lemerészkednek rólad körülnézni..:) Mondjuk annyira nem kicsi a helyigénye, de ha szobapatkány, akkor kisebb ketrec is elég, hiszen csak alváskor/wc-zéskor/evéskor lenne bent.
2011. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én madárpókot tartok. Ha parázol tőle, akkor tuti nem fogod mellette egyedül érezni magadat :D
2011. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem afrikai fehérhasú törpesünim van 100*50 ketrec kell neki, de szerintem nincs még egy ilyen aranyos állatka. Amúgy csincsillát is lehet lakásban tartani.
2011. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igaz a kérdésben az volt hogy "halakon kívül" Én láttam egy olyan akvit ami nagyon kicsi. És abba Sziámi harcoshal volt, nem kell neki lélegeztető (buborékoló) ugyanis ahonnan származik pocsolyákban is elél.Nekem is van,nagyon aranyos és szép is.
2011. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
a patkány jó választás, igazi panelpet :D vagy egerek, őket is be lehet tanítani egy kis szerencsével( az enyém két lábon jár, pörög, és innen oda ugrál :D).Vagy hüllők, a gabonasiklót nem nem nehéz tartani, és ha el is szökne, az alsó szomszéd megtalálná :D
2011. aug. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
nekem egy tigrisem van itthon.. könnyen lehet szobatisztaságra nevelni, és még a főbb vezérparancsokra is megtanítottam (ül, fekszik, lábhoz, és NE BÁNTS!) viccen kívül, ha foglalkozol vele, meghálálja.
2011. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!