Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok venni hörcsögöt?

Hol tudok venni hörcsögöt?

Figyelt kérdés

Agárd, Gárdony, Velencefürdő, Velence, Kápolnásnyékiek segítségét várom elsősorban!

Szeretnék venni hörcsögöt, mert végre megengedték. De nem tudom, hogy hol tudnék... Agárdon a Piramis mellett van egy állatos bolt. Ott vannak?? Köszönöm előre is a válaszokat!!


2011. aug. 9. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, az interneten is megoldható a probléma (pl:expressz, vatera) ott be lehet ütni h ingyen elvihető hörcsög és hátha a városba akad egy tenyésztő. Sok szerencsét.
2011. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az állatosboltokban, ahol tartanak állatot is, nem csak eledelt meg felszerelést, van hörcsög. Legalábbis olyat én még nem láttam, hogy ne lett volna egy szakajtónyi. Csak vigyázz a kereskedésekkel, mert átvágnak. Lány helyett fiút adnak, fiú helyett lányt, ráadásul vemheset, vagy öreget... Nem mindenütt, de a legtöbb helyen nem érdekli őket, hogy mit kértél, hiszen ez csak egy hörcsög, hasznuk sincs rajta sok, mert olcsó.

Úgyhogy inkább keress tenyésztőt, ha van rá lehetőséged. Esetleg érdeklődj a rodentologia.hu-n, ott sok a tenyésztő, hátha tudnak valakit a környéken.

2011. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!