Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell a nyuszikkal csinálni?

Mit kell a nyuszikkal csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kaptam meglepetésszerűen 2 törpenyuszit. Az lenne a kérésem, hogy leírnátok pár dolgot a nyuszik tartásával kapcsolatban? Meg ilyesmiket is, hogy mit szeret nagyon enni, és mit nem lehet neki adni . Légyszi írjatok pár dolgot.
2011. aug. 10. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


www.torpenyul.hu


Ez a legjobb nyuszis oldal, jó a közösség is, az információk hitelesek.

Nem kezdek el kiragadni 1-2 dolgot, annyi minden van, itt meg jól össze van gyűjtve az egész.

2011. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
etetni,itatni,takaritani,körmét vágni,oltani(mixomatozis,gyomorvérzés),étel:táp,kevés répa,nagyon kevés krumplihéj(sok benne a keményitö),szárazkenyér (jot tesz a fogainak)inni:vizet .vizes füvet ne adj neki(felfujodik) max száritott szénát alomnak meg használj szalmát (buza) vagy forgácsot az elszivja a szagot jobban.
2011. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A krumplihéj tilos, a szárazkenyér tilos, a széna pedig fő tápláléka a nyuszinak!!

Az előző válaszoló nem hobbiállatként nyulazik, ha kedvencet veszel magadnak, akkor még mindig az első válaszomat ajánlom, és a belinkelt oldalt.

2011. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most azért mert valaki leir valami hülyeséget a google be nem azt jelenti hogy az ugyis van,ha nem adsz neki minden nap 3 kg kenyeret nem fog elhizni de nekem teljesen mindegy ez csak az én válaszom!
2011. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A törpenyulas oldalon- amit linkeltem- közzétett infók nyúlhoz értő dokik és (hobbi)tenyésztők által jóváhagyott infók, nem csak hasra ütés.


Nyúlbarát, te inkább a házinyuszik tartásáról, eladásra/vágásra szánt nyuszikról beszélsz, az meg azért eléggé különbözik a kedvenc-tartástól.

2011. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vannak fajnyulaim is és nem vágok csak adok változatosan állitom össze az étrendet énse adok nekik mindennap kenyeret vagy krumplihéjat nincsenek egéségügyi problémáik és nem is voltak én csak a tapasztalataimat irtam le de ahány ház anyi szokás.
2011. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és én nem a te linkedre gondoltam van egy másik leirja hogy nem ehet ezt meg azt de azt nem indokolja hogy miért,igy énis tudok irni blogot hogy másokébol veszem az infot és nem a saját tapasztalatombol.
2011. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!