Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan beszéljem meg a szüleim...

Hogyan beszéljem meg a szüleimmel?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék patkányt..

csak a szüleim nem engedik pesig megígérték h lehet még állatok ha jól gondozom a t.malacaimat!!

és most mégis azt monndják h semmi állatom nem lehet


2011. aug. 14. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt. több mint 5 évig győzködtem őket és végre van egy hörcsögöm... tengeri malacot akartam de azt nem lehetett mer "büdös" na m1 a lényeg az h nagyon nehéz a szülőket egy ilyen dologra rábeszélni
2011. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piggie válasza:
én is így jártam pár éve mire nagy nehezen belementek h legyen egy kutyám.én írtam egy "szerződést" amiben megfogadtam h az ezzel járó kötelezettségeimnek mindenképpen eleget teszek,amennyiben nem,akkor ott volt az írásom amire hivatkozhattak.bevált:)
2011. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi ...

de remélem nekem nem kell 5 évig győzködnöm a szüleim

2011. aug. 14. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Én leülnék velük beszélgetni, amikor épp jó hangulatuk van.:-) Elmondanám nekik, hogy nagyon szeretnék felelősségteljes felnőtté válni, ehhez viszont az szükséges, hogy gondoskodni tudjak az állataimról, akik tőlem függnek, rám vannak bízva. Ha én etethetek, takaríthatok egy állatot, gondoskodhatom róla, akkor fejlődik a felelősségtudatom. Azt is elmondanám nekik, hogy megígérték és megkérdezném őket, hogy ők vajon szeretik-e, amikor én megígérek valamit és nem tartom be....Bár utóbbit csak akkor ajánlom, ha nagyon megértőek a szüleid, különben még jobban ellenállnak majd. Sok sikert!
2011. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat ...akkor még győzködöm őket!!
2011. aug. 14. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak 1 hétig kellett győzködnöm őket a tengerimalacomért meg a cicámért is.Csak úgy engedték hogy nem lehetnek a nappaliban :(

A tengerimalac a kondi szobában van a cica meg a garázsban.Azóta már törpenyuszim is van :)

2011. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is több éve győzködöm a szüleimet, de megígérték, hogy 2 év múlva (2013-ban), mikor elköltözik a bátyám, lehet majd valami kis rágcsálóm. Azt hoztam fel, hogy eddig 4-en voltunk, és ha bátyám elmegy, csak 3 emberrel olyan üres lesz a ház :) Meg persze hogy kizárólag én gondozom. Így mentek bele, és remélem megtartják, amit ígértek :S Azért volt nehéz, mert panelban lakunk, és anya szerint még a hörcsög is kertesházba való o.O
2011. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Elmegy a bátyjád és jöhet egy patkány? Ez azért erős. Ha meg mindenképp akarsz patkányt, csak fogj egyet és neveld fel
2011. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia 7. válaszoló 2013 van lett patkányod ? :)
2013. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!