Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem meg a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg a szüleimmel, hogyha itt lesz a barátom, akkor szeretnénk együtt és egyedül lenni a szobámban?

Figyelt kérdés

Egy hete járok egy fiúval, és holnap jön hozzánk. Gyorsan haladunk, de ez nekünk így jó. A szüleim nagyon készülnek rá, hogy holnap jön. Főznek, takarítanak, szedik elő a szép tányérakat, nagy szeretettel várják. Nem gondoltam volna, hogy veszekedés nélkül menni fog. Ő az első barátom, akit hazahozok. Eddig két rövidebb kapcsolatom volt, de ők messze nem voltak olyan jók, hogy haza hozzam őket. Viszont tegnap poénból (?) mondta apu, hogy majd nyitva lesz a szobaajtóm végig, meg majd az öcsém vigyáz ránk. És nem tudom, hogy komolyan gondolták, vagy csak vicceltek. Még csak egy hete járunk, de én már szeretnék pár dolgot csinálni a szobámban, és nem arra gondolok, hogy a bélyegyűjteményem mutatom meg neki. Tudom, hogy sokak számára elítélendő, hogy ilyen gyorsan haladunk, de ez nekünk így jó. Most álljak oda a szüleim elé, és mondjam meg, hogy szeretném, ha békén hagynának minket a szobámban? Mit csináljak?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 29. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem jobb ha nem beszélsz velük, ők se gondolták komolyan :) Ugyanezt gondoltam énis anno, hogy majd nem hagynak békén stb. Egyszer nem jöttek be szobámba, néha öcsém, de megkértem és kiment. Ha előre beszélsz velük, akkor gondolni fogják, hogy nem csak nézni szeretnétek egymást és akkor lehet jobban odafigyelnek, de ha nem beszélsz velük, lehet békén hagynak, és elég lesz akkor szólni ha tudom is én, odateszik tesódat..
2009. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

hány éves vagy?


akármennyi is, mindenképpen baromira sok, hogy 1hetes "járás" után kapásból szexeljetek. Persze ha ilyen 20év fölött vagy akkor az már a te dolgod.


Viszont ha ilyen 14-16éves kis csitri vagy akkor nagyon megértem a szüleidet ha nem hagyják.

2009. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Apukád biztos csak viccelt. Csak nem képzeled, hogy odaállítják a tesódat a szobád ajtajába... XD
2009. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, hány éves vagy? Én igazából nem csinálnék semmi OLYASMIT a barátommal, ha otthon vannak a szüleim, meg a testvérem...
2009. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hidd el hogy mindenki aki így csinálja azt hiszi hogy neki ez így jó (hiszen azért csinálja) és csak később jön rá hogy mégse volt jó.
2009. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
zárd be az ajtót, és akkor nem zavar senki
2009. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, h ilyen kedvesen fogadják a pasidat, ne akarj lázadozni, arra ráérsz később.
2009. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen jól állnak hozzá, akkor én is várnék, hogy mi történik. Ha be lehet csukni az ajtót, akkor csukjátok majd be. De ugye a "mutatáson" nem mész túl? Mert azt lehet úgy is, hogy csak egy pillanat legyen elrejteni a dolgokat... megfelelően kell öltözni hozzá.


És én is azt mondom, hogy egy hét után ez még nagyon korai.

2009. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

19 éves vagyok. És hát igen a "matatáson" semmiképp nem mennénk túl, a szextől még messze vagyunk. Remélem tényleg csak vicceltek. Köszönöm még egyszer a válaszokat.

2009. aug. 29. 18:28
 10/10 Tr3s0r válasza:
100%
Figyi ha 19 éves vagy akkor akkor szerintem vicceltek szüleid :D ugyanezt játszották velem is el hogy: "majd beküldik a húgomat meg ilyenek....-.- xd.. na mindegy hidd el nem fognak "kötekedni" meg nézelődni én anyámtól még kulcsot is kaptam a szobámhoz (régebben nem zártam) báááár azt az 1 hetet még bármi ilyesmire hogy "csináljatok valamit" kevésnek találom én pl úgy jöttem barátnőmmel hogy előtte 2 éveig legjobb barátok voltunk (vagyunk!) és csak 2 hónap után (mostanra) lett bármi is.De ha kívánjátok egymást akkor uccu neki! :D jahh én 17 vagyok barátnőm meg 19 már csak azért is meg fogják endegdni hogy együtt legyetek mert nem vagy már "kislány"!
2013. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!