Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan beszéljem meg a szüleim...

Hogyan beszéljem meg a szüleimmel?

Figyelt kérdés

egy állatmenhely honlapján találtam egy elképesztően aranyos kutyát

az a baj hogy a szüleimet nem tudom rábeszélni

már van egy kutyánk 15 éves és mindig egyedül van otthon... :(

szerintam neki sem lenne olyan rossz ha egy másik kutyával tölthetné a napját...

a szülinapom februárban volt és az anyukám azt mondta hogy ha az apukám beleegyezik akkor lehet egy kutyám csak sajnos az apukám végül azt mondta hogy neki kell mejd levinni sétálni mind kettőt de a másik kutyánkal azért nem megyek mert velem nem jön el mert anyukám talélta még régen és hozzá kötődik de ha 2 kutyánk lenne akkor persze mindkettőt levinném vagy ha úgy jobb nekik akkor egyenként...

hogy beszéljem meg velük???


2011. ápr. 26. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Segíts nekik sokat és mondd el a "felállást".
2011. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is szeretnék kutyust és tökre nemörült neki anyukám. De mostmár megenyhült. Én mutattam neki interneten róla képet hogy milyen aranyos.. nekem is ezt mondta anyu hogy neki kell majd levinni.. Én erre mondtam hogy felelősséget akarok vállalni. Gondoskodni akarok róla. Mond el neki hogy miért gondolod úgy, hogy jó lenne. Amit leírtál, hogy nem lenne egyedül a másik kutyusotok. Meglehet érteni szüleidet is hiszen a kutya nagy felelősség. Próbáld meg finoman :) én drukkolok és örülök hogy van még ember aki állatmenhelyen lévő kutyust szeretne örökbefogadni.
2011. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!