Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulakat tenyésztek saját...

Fityuka kérdése:

Nyulakat tenyésztek saját étkezésre. Ha egyszerre többet vágok, a fejeket el kell-e dobni? , vagy fel tudom használni valamilyen ételhez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jó. Attól még ne vedd el mástól a lehetőséget, hogy levágja ha akarja.

Tudod, mi is az állatok sorából emelkedtünk ki, ami azt jelenti, hogy ránk is vonatkozik a körforgás: te megeszel valamilyen állatot, más állat meg téged esz meg.

Bár mi már elég jó helyzetben vagyunk, de szegény nyuszik... ha nem te eszed meg az édibédi nyuszit, akkor a macskád.

És akkor a macska még kínozza is fél órát.


És akkor még állatvédő voltam, de azért lehetne kicsit logikusabban gondolkodni.

Ha te lennél az utolsó ember a földön, és nem lenne aki eléd rakja a kaját, előbb utóbb te is megennéd azt a nyuszit...

2011. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

kicsit eltértetek a témátol,mert a kérdés másról szólt.

nem dísznyulaim vannak!!!!

húsnyulak,amelyeknek maximálisan kikedvezek.a napi takarmányadag mellé kapnak még szeretetet,simogatást,szép szavakat,nasit(répa,paradicsom,alma,menta,stb.)habár tudom ,hogy a végén megeszem őket.

van 4 kutyám is.(még élnek képzeld el)2 faj tacskó,1 törpepincser,és egy keverék amit az utcárol fogadtam be.

az állatkínzást én is elitélem,de mageszem a húst!

falun lakok,és mi a vasárnapi tyúklevesbe még mindig belefőzzük a fejét,meg a lábát is.mmmmmmm,nincs is annál finomabb.a disznófejböl készül a disznósajt,a körömböl meg karácsony tájékán a finom kocsonnya.aki ezt nem eszi,az ő baja és joga.

csak az érdekelt volna,hogy hátha valaki már evett valamilyen formában nyúlfejet

2011. aug. 17. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!