Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Extra mini toy nyuszi vagy...

Extra mini toy nyuszi vagy oroszlán fejű nyuszi?

Figyelt kérdés

Először is szeretnék segítséget kérni abban, hogy nem találok a netten sehol felnőtt mini toy nyusziról képet. Tudnátok nekem linkelni olyan oldalt ahol van róla kép?

Melyiket tartanád inkább?

Kis fiú vagy a kislány nyuszi kezesebb?


2011. aug. 22. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert a toy a legkisebb nyuszi mini toy tudtommal nincsen :)
2011. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál, bár értelmét nem nagyon látom a válaszodnak.

Nem tudom van e extra mini toy nyuszi de ha beírod a Google-ba akkor nem keveset kidob.

2011. aug. 22. 14:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Hiába nem látod értelmét basszus ha nincs ilyen fajta... extra mini toy? mikor a toy a legkisebb..
2011. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mind1 én csak segíteni akartam..inkább a kutyákhoz értek de hát majd máskor nem teszem :)
2011. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Extra Mini Toy Nyuszi...ezt dobta ki!!

2011. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik igazán, szerintem inkább a lógófülű kosorrú.
2011. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A nevetséges az egészben, hogy toy fajtájú sem létezik, ez csak egy reklámnév tudtommal az oroszlánfejűre.

Ha nyuszit szeretnél, akkor tenyésztőtől vegyél, aki igazi törzskönyvezett fajtákat tenyészt.

[link]

Egyébként a legkisebb még mindig a holland törpe, vagy most már a miniatűr kosorrú. (de fajtaleírásokat az előbb linkelt honlapon is találsz.)

Nekem holland törpém van és kisfiú, de nemtől függetlenül mindegyik kezes lesz, ha úgy neveled, bár talán a nőstények területvédőbbek, agresszívabbak egy kicsit, de mindig vannak kivételek.

2011. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem létezik toy nyuszi, ezzel csak eladni próbálják, azért nem találsz ilyet. ne vegyél ilyen helyről, inkább tenyésztőtől.
2011. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

NEM LÉTEZIK még toy nyuszi sem, így mini illetve extra mini változata sem.


Tenyésztőtől vegyél, de neki ne mond el ezt, mert ki fog röhögni.

2011. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem oroszlánfejű állófülüm van. IMÁDOM. olyat vegyél. nagyon okos, puha szörgombóc
2011. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!