Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl felvásárlás? Nyúl vágóhíd?

Nyúl felvásárlás? Nyúl vágóhíd?

Figyelt kérdés
Bele szeretnék kezdeni a nyúltenyésztésbe, és az lenne a kérdésem, hogy van e Heves megyébe valahol olyan vágóhíd, ahol pénzért átveszik, vagy esetleg felvásárolják e valahol a házinyulat?
2011. aug. 27. 14:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szia, azért az országot ne szemetezd le, nem az ország tehet róla, hanem azok a szemetek akik irányítják, de erről lehetne sokat beszélni :) Most is az a kérdésem mint a legelső válaszolónál, hogy hova tudnám eladni őket? :)
2011. aug. 27. 21:49
 12/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem hova, hanem hol tudnám eladni? Vásárokon?
2011. aug. 27. 21:50
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
Igen, vegetáriánus vagyok! Amúgy semmi baj... Nem eszek állatot, mert sajnálom!
2011. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ha áruházba viszed vagy vásárba akkor kell állatorvosi engedély az a legjobb ha "feketén" kézböl adod el vagy ragd fel a netre vásárok:monor ,maglod,üllö,hatvan.én ezeket ismerem de ide kell engedély+oltás
2011. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%
szerintem nem éri meg nyulat tartani, mert nekem is van és senkinek nem kell!
2011. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 galtibi2005 ***** válasza:
hallottam hogy leteznek felvasarlok,szerzodeses partnerek akik kulfoldre szallitanak. ilyent senki sem ismer?
2012. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

Szia! [link]

Eladható a nyúl hús csak meg kell találni a potenciális vevőket. Őstermelőként, és hatósági állatorvosi engedéllyel otthon is vághatsz nyulat kis mennyiségben. Német óriás bakkal, és közép nagy testű anyákkal érdemes elkezdeni a tenyésztést. Nekem a fiatal nyuszik disznóólban vannak mélyalmon. Leoltva friss kaszált zöldtakarmányon árpán tartva olcsó a fenntartásuk :)

2013. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
SZEGENY NYUSZIK HOGY VAGYTOK KÉPESEK ILYESMIRE!!! SZÖRNYŰEK VAGYTOK, VÁGNANAK LE TITEKET!!!!!
2015. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Siker?
2022. jan. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!