Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt más is tapasztalta?

Ezt más is tapasztalta?

Figyelt kérdés
A tengerimalacom az én szobámban él,és gyakorlatilag mögött e van a szüleim hálószobája,szóval nincsenek messze tőle.Amikor én felkelek az ágyból,néz és vinnyog,és enni kér.Bár én etetem,néha anya is adott neki enni.DE apa hozzá se nyúl (csak ha rákényszeritem.Apát szoktatom a malachoz XD)és ezért a malac nem vinnyog ha kikel az ágyból.DE amikor anya száll ki belőle,(még nem is látja a malac,már kunyerál)akkor úgy visít mintha nyúznák.Vajon pusztán a lépéseiből,mozdulataiból megismeri? légyszi válaszoljatok,bocs ha hosszú.
2011. szept. 1. 18:01
 1/4 anonim válasza:
Igen,a malacoknak nagyon jó a hallásuk,egy kis idő után meg tudják különböztetni a velük gyakran kapcsolatba lépő emberek bármilyen kiadott hangját!
2011. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

anya azt mondta biztos a "trampli léptei miatt ismeri fel" XD Olyan vicces mikor így visít a malim <3 És nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltál,alighogy leírtam a kérdést,már megkaptam a választ :D király ez az oldal!


Ja és mégegyszer köszi!

2011. szept. 1. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van :))

ha én sétálok a házban vagy anyukám, a malac visít. de ha más sétál akkor nem. és nekem is a szobámban van :)

2011. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyémek a másik szobában vannak, és be van hajtva az ajtó. Ha meghallják a lépteimet, egyből uízás van, de nem szoktam nekik kaja időn kívül enni adni, ezért hamar abbahagyják, és belenyugszanak. Viszont mindig tudják, mikor van etetés és jelzik is a megfelelő időpontban, ha épp nem ugrok elég gyorsan :)
2011. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!