Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki tapasztalta már ezt?

Valaki tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés
7 kor voltunk állatorvosnál cicánkkal mert nem festett jól. Lázas volt,nem evett,hasmenés stb. Kapott 3 injekciót. Most nagyon furcsa. Rohangál ami nem lenne baj...de olyan helyekre is felugrik ahova soha nem szokott és amiikor megfogom hogy levegyem fingik egy hatalmasat bár szerintem valami ki is folyik bár semmi nem landolt az asztalomon szerencsére. Volt már valakinek ilyen a cicusa? Kicsit ideges vagyok.
2010. jan. 11. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kéne mi volt a baja és milyen injekciót kapott rá.
2010. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy állatorvos tudna erre válaszolni, annak ismeretében, hogy milyen kezelést kapott a cica.


Ez egy éjjel-nappali rendelő, próbáld meg, talán telefonon is tudnak támpontot adni:

[link]

2010. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicával, jobban van már?
2010. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most olyan mint egy lassított felvétel. Mint tegnap...csak most nem lázas. Este még visszük orvoshoz hogy megnézze változott-e valami. Egyenlőre az emelgetéssel nem próbálkozom enni eszik de nem úgy mint ezelőtt.
2010. jan. 12. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem, rendbe jön, jobbulást kívánok neki!
2010. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!