Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalta a...

Van valakinek tapasztalta a CANIPREM táplálék kiegészítőről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy nagyon jó táplálékkiegészítő! Sok benne az egészséges tápanyag, jót tesz a kutyáknak!
2011. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, de prémiumtáppal együtt már nagyon sok szerintem.
2011. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

pont ez az amin gondolkodtam...Joserával etetek és kelen valami plusz mert sokszor küzdünk húzódásokkal valamint van egy szukám aki egyszerűen istennek se hízik.

Most folyamatosan kapnak Grizzly pet et meg Luposant (azt kisebb kihagyásokkal) illetve probiotikus takarmány kiegészítőt.

Ezért gondoltam erre mert ez ugye egy komplex táplálék kiegészítő de nem tudom, hogy a táp mellé nem lenne ez már picikét sok..

2011. nov. 6. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
leginkább BARF mellé javaslom.
2015. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kutyák által a legjobban kedvelt – és gazdaságos – eledel a saját magunk által összeállított hús és gabona (pl.: főtt tészta, főtt rizs) alapú takarmányok. Ezek kielégítik a kutya fehérje-, szénhidrát- és zsírigényét, de nem megfelelő mennyiségben és arányban tartalmazzák a vitaminokat és ásványi anyagokat.


Javasolt: 50 % hús + 50 % gabona + CANIPREM kiegészítő biztosítja, hogy a kutya a kedvenc ételét kapja, de a tulajdonos is nyugodt legyen a táplálkozás minőségét illetően. A CANIPREM teljes mértékben kielégíti a kutyák makro-, mikroelem és vitamin iránti igényét.

Mindenkinek csak ajánlani tudom a Canipremet, aki kutyát tart. Szerintem a legolcsóbb teljeskörű vitamin és ásványianyag kiegészítő. A Caniprem weboldala teljeskörűen megújult, még több információt tartamaz a termékről. Már facebookon is elérhető.

www.pulimix.hu

www.facebook.com/caniprem

Email cím: pulimix@pulimix.hu

2015. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!