Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idősnek néznek ki? Kép

Mennyi idősnek néznek ki? Kép

Figyelt kérdés

[link]



:):)


2011. szept. 7. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 hónap
2011. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

50 éves öreg pics@nak lol.

Ilyen hülyeséget.

2011. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bocsi,hogy offolok,fogalmam sincs,nem értek a nyuszikhoz de iszonyatosan édesek! A tiéd mindkettő?:)
2011. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen az enyemek!:-) Masodik te meh hulye vagy....es nevetseges. Szerinted egy allatnak nincs kora?
2011. szept. 7. 17:12
 5/12 A kérdező kommentje:
-h +g
2011. szept. 7. 17:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Wáááá*.* Irtó édesek...

Törpenyuszik? Én is szeretnék de anyukám allergiás a szőrére! :/

Amúgy én pár hónaposra tippelek! :)

2011. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Torpenyuszik:-) par napja kaptam oket, nagyon elevenek, alig birom oket lefenykepezni:-D
2011. szept. 7. 17:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kb. 1 hónaposak lehetnek.
2011. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

és őket nem korai még elvenni az anyjuktól, egy hónaposan?

Az az igazság, hogy ajándékba kaptam őket, és állatkereskedésben vették őket.

De, ha esetleg még kicsik ahhoz, hogy az anyjuk nélkül legyenek, írjátok meg kérlek, hogy mit tegyek a értük!

Mármint, hogy ilyen korban van-e valami konkrét táplálék, amire szükségük van, amire nagyobb korukban nem feltétlen.

2011. szept. 7. 20:29
 10/12 Enting ***** válasza:

Igen, sajnos nekik legazlább 6 hetes korukig a mamával kéne lenniük. Ha már ilyen idősen nálad vannak, bele sem merek gondolni, milyen kicsin vihették be őket az állatkereskedésbe. Rettenetesen dühítő az ilyen, ez állatkínzás! De persze erről te nem tehetsz, és nem ezt kérdezted...

Speciális tápra van szükségük kb. 4 hónapos korukig. Ilyet találsz az állatkereskedésekben. Nem érdemes a tápon spórolni, havi 2-3 ezer forintból már megveheted a legjobbat, amitől a nyuszkók biztosan a legjobb egészségnek fognak örvendeni. A kimért olcsó tápot eszedbe se jusson megvenni, több esetet is hallottam már, amikor ettől megbetegedett vagy elpusztult a nyúl. Ez azért van, mert a lédig tápban kártevők, gombák telepedhetnek meg, szennyeződhet, és az is lehet, hogy lejárt szavatosságú, elvégre nincs rajta címke, ja, és az összetételét sem láthatod ugyanezért. Szóval azt ne. És az ilyen sajátmárkás csomagolt tápok is általában gyenge minőségűek. A Versele- Laga és a Vitakraft nálunk nagyon bevált, tudom ajánlani. Ilyen fiatalon még arra kell figyelni, hogy minden új ételt, különösen a zöldségeket csak fokozatosan vezetsd be az étrendjükbe, és mindig figyeld, hogy nem megy- e valamitől a hasuk.

2011. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!