Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért mér néznek hülyének?

Ezért mér néznek hülyének?

Figyelt kérdés

Megtanítottam a kutyámnak hogy hogy kell becsukni maga után az ajtót.Mert télen ha ki akar menni az udvarra akkor kiment(lenyomta a kilincset)és nyitva maradt az ajtó,kihűlt a lakás stb....szereltem kívülre egy jó vagy fagolyót amit megfog és behúz ha kimegy.ha bejön akkor meg benyomja a két első lábával.Elmentünk a kisállat kereskedésbe,venni a papagájaimnak kaját.A bolt előtt van egy nagy park ahol el volt engedve,megyünk a bolt fele és mondom neki hogy "nyiss ajtót"(azért kértem mert tele volt a kezem minden mással) ki is nyitotta be is csukta utánunk.az eladón kívül(sokat járunk abba a boltba és már nem lepődik meg rajtunk)mindenki összesúgott és úgy néztek rám mint egy nemnormálisra..... ez mért van??és mér olyan nagy szám hogy a kutyámat megtanítottam erre??

annyira rossz ha hülyének néznek....


2011. okt. 25. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%
szerintetek normális a kérdező?
2011. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak csodálkoztak, ez normális emberi reakció, ha szokatlan dolgot látunk.

Én pl. kifejezetten irigy vagyok rád amiért volt türelmed erre megtanítani a kutyád! :))

2011. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak irigykedtek.

Vagy azért súgtak össze, hogy "húú, milyen ügye?" Én irigyellek, hogy erre volt időd, energiád, hogy megtanítsd a kutyust. És hogyha én ezt élőben láttam volna, akkor biztos felvisítok, hogy milyen szuper dolgot láttam.. :) :D

Legyél erre büszke! Egyáltalán nem vagy bolond


24/nő

2011. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos :-) Nem hiszem, hogy hülyének néztek, szerintem nagyon csodálkoztak. Én örülnék, ha a kutyám ilyesmire meg lehetne tanítani.
2011. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Csak te gondolod,hogy hülyének néztek,szerintem. El voltak képedve,mert ilyet még nem láttak.
2011. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy hülyének néztek? Inkább csodálkoztak, hogy mit tud a kutyád.

Sok embernél már az is a tudás legmagasabb foka, ha egy kutya képes akár leülni rögtön a gazda szavára.

2011. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
hát nem tudom..olyan furák voltak.de köszi a válaszokat!:D
2011. okt. 25. 12:53
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy hülyének néztek. Az én lovam is ki tudja nyitni a kallantyúkat meg el tudja húzni a szájával a karámkaput, meg a kilincses ajtókat is ki tudja nyitni (bár azt nem szereti, mert ahhoz koncentrálnia kell). És senki nem néz érte hülyének. (Mondjuk a lovak ezt maguktól is megtanulják, úgyhogy lehet, hogy ez is az oka.)


Szerintem csak azon súgtak össze, hogy milyen vicces vagy jópofa dolog, amit a kutyád csinált.

2011. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos ott tartunk, hogy az a csodabogár aki képes megtanítani a kutyájának hasznos dolgokat. Bezzeg régen azon senki nem lepődött megy, hogy tudtak jobbról keríteni, balról keríteni, szétszedni meg összetereni, meg helyére vinni egy egész nyájat...
2011. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted. Én is megtanítottam annak idején. Nálunk egy kennelbe volt bezárva a kertbe és egyszer betörtek. Nem tudott kijönni szegény. (nagy németjuhász) Ezután összekötöttük a kennel ajtaját a riasztóval, hogyha beriaszt a lakás az elektromos ajtó elengedi a kennel ajtaját és ki lehet nyitni. Majd megtanítottam a kutyámnak hogyha szól a riasztó akkor mehet ajtót nyitni. Meg is tanulta hamar. Utána már nem próbálkoztak illetéktelen behatolók. Ezt a tudományát a kutya tökélyre fejlesztette és már a kertkaput meg a bejárati ajtót is nyitogatta mindenhol.
2011. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!