Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket válasszm? (degu,...

Melyiket válasszm? (degu, patkány, höri? )

Figyelt kérdés

lehet vmi kisállatom...:

-törpe vagy aranyhöri

-degu

-patkány (ennek nem annyira örülnek a szüleim... )

van egy ketrecem 60x30x60-as

ja meg egy terráriumom 75x30x35-ös... ezekbe kellene elférnie.. (elférniük...)

köszi a válaszokat!


2011. szept. 8. 20:02
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
ha ennyien monndják a patit akkor megpróbálom megbeszélni a szüleimmel ja mit monndtak a roborowszkiról?
2011. szept. 8. 20:23
 12/29 A kérdező kommentje:
degu?
2011. szept. 8. 20:24
 13/29 anonim válasza:
törpe hörit válaszd nekem is az van csak ne hogy két egyforma nemű hörcsögöt szerezz mert akkor kb fél éves koruktól szét kell őket választani , mert külömben szét harapdálják egymást !
2011. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
44%
Sosem volt patkányom, de biztos nem vinnék haza olyan állatok, akit mások írtanak, és a föld egyik legnagyobb fertőzését terjesztették,. Én nyuszkót választanék :D
2011. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, akkor ugye baromfit sem eszel és marhahúst sem?

Mert a madárinfluenza és a száj-, és körömfájás sem kellemes betegség...


A tenyésztők patkánya nem azonos a vándorpatkánnyal.

2011. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
44%
Hát jó, de azért nekem nem ugyan az... De a nyuszi/höri nem terjeszt/terjesztett semmit
2011. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:41

Ne keverd a szürke csatornapatkányokat,a tenyésztett okos csuklyás patkányokhoz.A kettő bár egy faj,mégsem ugyanaz.(már méretben is jóval eltérnek.)A házi kedvenc sosem fog megfertőzni,sőt ha jól bánik vele az ember sosem fog megharapni sem.

Én anyuka vagyok.

Bár világéletemben féltem a rágcsálóktól,főleg a patkányoktól,de amikor a fiam hazahozott egy csuklyás patkányt,valamiért nem féltem tőle.Annyira szelíd,játékos,és okos volt,hogy nagyon megszerettem.(meg is sirattam amikor meghalt)

2011. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én is a patkányra szavazok, régen nekem se igen örültek mikor patkányt akartam, de látták hogy semmi baj nincs vele és mennyire szeretem, így megbékéltek vele hamar, és azóta is volt pár patkányom. Ha olyan állatot akarsz akit tanítani kell/lehet, és foglalkozni szeretnél vele vagy jobban összemelegedni az állatkával akkor azt válaszd :) A höri is jó de vele nem kell nagyon foglalkozni, amolyan elvan magában mint a befőtt viszont kevésbé olyan okos és tanulékony mint egy patkány.
2011. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hörit válaszd. Imádnád. Nekem pár hete van, azóta a családban csak úgy van a tv, sokkal-sokkal izgibb a kis hörit nézni. Olyan puha, lehet simogatni. Kis bohóc. Imádni való. Nincs vele sok baj. De ha nem akarsz kis hörit, vagy verekedést, akkor csak 1 db-ot vegyél. Ha párt veszel, akkor a lányt mindenképp külön kel néha szedni hogy pihenjen. Nekünk 1 fiú van. Majd írj, hogy döntöttél.
2011. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
66%
szerintem vegyél egy szakállas agámát. nagyon szerethető állat, folyamatos 40c° kell neki, és egésznap egyhelyben áll. *__*
2011. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!