Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak vele? SÜRGŐŐSSS

Mit csináljak vele? SÜRGŐŐSSS

Figyelt kérdés
Sziasztok jajj hol is kezdjem? hát vannak kishörijeim (egy hónaposak) és a két kisfiú hörit betettem a papájukhoz és az eggyiket megharapta annyira hogy felrepedt a bőr az oldalán nagyon csúnya! jajj istenem hogy lehettem ennyire hüje! mit csináljak vele este mert csak reggel lessz álatorvos!
2011. szept. 13. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%...lehet hogy igazad van de nem biztos hogy jól esik ezt hallani a kérdés feladójának...na mindegy a höridnek joh bulást kívánok!!!
2011. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A hülye pedig ly, nem j.
2011. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat! és semmi pénzért nem folytottam volna vízbe! Egyébként a 2-3 centis seb összehúzódott és már túlságosan is aktív xd örülök hogy nem lett baja! biztos megfog neki látszani később de már most izgalmas az élete! köszönöm hogy aggódtatok a kishöriért de jólvan és vele eggyütt mind a hét kistestvére is!
2011. szept. 14. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!