Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy lehessen valamilyen rágcsálóm =)?

Figyelt kérdés

Már van egy kutyám.Őt rendesen gondozom, én sétáltatom,fürdetem,fésülöm,és a zsebpénzemből is veszek neki kutyakaját. Tehát foglalkoznék a kis rágcsálóval is.

Igaz,hogy még nem említettem anyuéknak de csak azért mert nem tudom hogyan kezdjek hozzá,nem szeretném csak annyival elintézni hogy "Anyu,apu had legyen egy kis rágcsálóm",mert így nem hiszem hogy megengednék.Ötletek?

Meg még kíváncsi vagyok ki milyen rágcsálót ajánl :) Köszönöm előre is a válaszokat. 13/L.


2011. szept. 16. 11:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Annyira nem mertem felhozni a témát mert féltem hogy csalódnom kell és Nem lesz a válasz,de mondjuk ha patkányt szeretnék egyszer úgy is fel kell hoznom a témát. Este megpróbálom:)
2011. szept. 19. 16:12
 12/13 A kérdező kommentje:
Ja igen és eldöntöttem hogy mindenképpen patkányt szeretnék *-*
2011. szept. 19. 16:12
 13/13 anonim ***** válasza:

(Y)::D

Sok sikert!^^

2011. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!