Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Háború a tengerimalacaimnál....

Háború a tengerimalacaimnál. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nekem van 4 tengerimalacom. 2 nőstény és 2 hím. Természetesen külön ketrecben tartom a különböző nemű példányokat. De a hímek soha nem vesztek össze. Mikor takarítottam a ketrecüket beleraktam őket a hordozóba. És mire visszamentem háború volt. Maszat megharapta Mogyit amire Mogyi visszavágott és elkezdődött a csata. Gyorsan visszaraktam őket a tiszta ketrecbe. Ott lenyugodtak de a kis Maszat még mindig szekálódott. Reggel mikor kimentem hozzájuk megetetni őket Mogyinak vérzett az orra. Gondolom Maszat tette. Pedig ők rokonok. Mogyi, Maszat apja. Mit csináljak, hogy ne háborúzzanak??
2011. szept. 18. 07:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
valószínű hogy elérték az ivarérett kort! és érzik a nőstények szagát és ezért háborúznak... a legjobb megoldás ha ivartalanítod őket..
2011. szept. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Szerintem te ne foglalkozz magaddal.Nem tanulsz te már semmiből.Hogy lett a két malacodból már megint négy?????pár hete még csak kettő volt.Felháborodva mondtad hogy te tenyésztő vagy.Akkor meg tudnod kéne mi baja a malacoknak.
2011. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Tanuld meg, hogy a malacoknál nem számít, hogy rokonok e vagy sem!!! Nem kizárt, hogy a kicsi kamaszodik, ezért balhézik. Mellesleg nem gondolod, hogy attól még, hogy más ketrecben vannak a lányok nem érzik a szagukat?? Ez a balhé legkézenfekvőbb megoldása...!

Miért szereztél be lányokat??

2011. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem valamikor két lány tengimalacom volt, sose bántották egymást. Ill. csak egyszer, de az végzetes lett, az egyik szétrágta a másikat hátulról! Borzasztó látvány volt, mikor hazamentem a suliból. :'( Azóta tudom, hogy sose lehet azonos neműeket összezárni! Remélem Te hamar szétköltözteted őket, még mielőtt komoly baj nem lesz!!!!
2011. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
csak tudd, hogy elhoztam az egyik haveroktól azokat amelyikek szenvettek!!! amúgy a lányokat eladom!!
2011. szept. 21. 17:12
 6/24 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló (nem a "kérdező kommentje"):

Amit írtál az hülyeség, két egynemű malacot teljes biztonsággal lehet tartani együtt, hímeknél előfordulhat véres verekedés, de amit írtál az túlzásnak hangzik... Sőt még nem is hallottam ilyenről.

2011. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy kitaláltam? De olyan nemű malacot tegyél össze, amilyet akarsz, Te tudod! Lehet, hogy az én esetem vmi kivétel volt, de sajnos igaz. Kinyírta az egyik a másikat. :(
2011. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A fiú kicsit el kellett adni mert kibirhatatlan lett. Az állat orvos azt mondta, hogy védi a területét. Most Mogyi mellé egy törpe nyuszit vettünk. Először letámatta de már jóba vannak.
2011. okt. 2. 14:12
 9/24 anonim ***** válasza:
Törpenyulat??? Ezt nem mondod komolyan!? tengerimalac mellé TENGERIMALAC való! Te aztán felelősségteljes gazdi vagy....
2011. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
tengerimalac mellé törpenyúl gratulálok.téged kéne összetenni egy harcra képzett pitbullal.az ilyennek nem való állat.A másik meg hogy kibírhatatlan lett és ki is hajítod???jó lett volna ha a szüleid is igy gondolkoznak rólad,akkor nem kellene a malacnak szenvedni.
2011. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!