Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Háború a tengerimalacaimnál....

Háború a tengerimalacaimnál. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nekem van 4 tengerimalacom. 2 nőstény és 2 hím. Természetesen külön ketrecben tartom a különböző nemű példányokat. De a hímek soha nem vesztek össze. Mikor takarítottam a ketrecüket beleraktam őket a hordozóba. És mire visszamentem háború volt. Maszat megharapta Mogyit amire Mogyi visszavágott és elkezdődött a csata. Gyorsan visszaraktam őket a tiszta ketrecbe. Ott lenyugodtak de a kis Maszat még mindig szekálódott. Reggel mikor kimentem hozzájuk megetetni őket Mogyinak vérzett az orra. Gondolom Maszat tette. Pedig ők rokonok. Mogyi, Maszat apja. Mit csináljak, hogy ne háborúzzanak??
2011. szept. 18. 07:58
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Figyelj csak!! Én nem veszekedni jöttem ide!! Ha bajod van velem akkor megadom a címemet és gyere hozzám! Lezárom a vitát!!! Amúgy ki vagy te? geri777? Mert akkor gondoltam! Te csak magadra tucc gondolni! Amúgy nem n hoztam ide a nyulat és nem te uralkodsz a világon!!!
2011. okt. 24. 14:27
 22/24 A kérdező kommentje:
nem én hoztam a nyulat és igen is boldogok a malacaim!! És nem vagyok kicsilány meg te is foglálkozzál inkáb 1+++ fejjel máson és ne azon, hogy ki hogy gondozza a SAJÁT állatait!!
2011. okt. 24. 14:29
 23/24 A kérdező kommentje:
Maradj a saját véleményednél és mond annak akit érdekel!
2011. okt. 31. 15:14
 24/24 anonim válasza:
Felesleges szájtépés már ez.nem ért az állatokhoz ennyi.A világ tele van ilyen emberekkel,ha valami baja van mindig könnyebb mást hibáztatni, mint önmagában észrevenni a hibát és javítani rajta.
2011. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!