Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajta a hörcsögöm és...

Milyen fajta a hörcsögöm és nagyon vékony? (KÉPPEL ALUL. )

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]


2011. szept. 28. 17:39
1 2
 11/17 x) ***** válasza:
Illetve azt akartam írni hogy alapvetően nem vékony, esetleg nagyon kicsit csak nem jött össze.. :D
2011. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
aha egyenlőre még imád kijönni futkosna..Csak mostanába csak kézből iszik nem a kis táljából.Nem tudom mit tegyek.
2011. szept. 28. 17:53
 13/17 x) ***** válasza:
Vegyél neki önitatót, tálból nem mindegyik tud inni, illetve nem mindegyik akar :)
2011. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia!Ez egy Dzsungáriai törpehörcsög,pearl színű,nem keverni a pearl- kékkel mert annak kék csíkja van.A pearlnak (fekete/vadas)csíkja van de vannak egyedek aminek eltünik teljesen.Nem össze keverni az albinóval mert az egy hibrid vonal mely dzsungi-campbell höri keresztezödése,illetve piros vagy sötét bordó a szeme!Jól látom vann picije???:O A törpehöriket 2-3 hónapos korban szabad legkorábban fedeztetni illetve 1 éves korig!!!!!Ez megterheli(a szülés a mamát)és a höri teljesen leépül,a te hörid nagyon vékony(ez nem attól van elsősorbann h nem eteted de vallószinűleg sokszor fialt már egymás után szegényke és nem birja már,így a szervezete nem birja sokkáig(a nöstény 4 naponta tüzel és 24 órán keresztül foganzóképpes)így ha a hím bent marad akkor a szülés után egyből megfoganhat illetve 4 hetesen is lehet termékeny de ez ált.5-6 hesen van de csak 2-3 hósan fejlet!!!Ha vannak kicsik 4 hetes korban nemek szerint válaszd szét őket illetve az apát és az anyát is szedd szét!!!Ja ha bent hagyod az aya mellet a lányokat,csúnya vége lehet,ez igaz az apa-fiára is!!!Alapvetően nem társas lények,még a tesók sem tűrik egymást 4-6 hetese mikor beköszönt az ivarérés!!!Az anya NE fialjon többet ,mert nem fog max csaj pár hónapot élni!Nem bántásból írtam,amit írtam hanem tapasztalatból(egyik ismerös így járt mert nem halgatot rám,s a hörije a szülés után 1 hónapra meghalt :(( )Ja a dzsungiknak rendes törpehörik számára kitalált magkeverék kell,Déli gyümiket,K-betűs zöldségeket illetve krumlit,savanyú-csípős,édeségeket Tilos adni nekik mert ezek a höri vesztére mennek:(( hát remélem minden fontosat leírtam röviden asszem:)) A hörri honnan van hogy még a fajtáját sem ismered?na szia sok sikert és szeresd!Ja és a dzsungi nagyon jó körülmények közt max.3-4 évet élnek,de így mint a te hörid hogy sokszor fialt(meghogy ha találtad)ki tudja h az előző gazdija hányszor fialtatta illetve hogy bànt vele?!?!
2011. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja bocs ha nincs picije :s csak úgy láttam de ettől függetlenül ha találtad ?! Akkor lehet h valaki pároztatta addig míg birja aztán kilőkte de ha nem találtad a hörit akkor azért mert öreg(csak 1-2 esetleg 3-4 évet élnek de ahoz jól kell tartani nagyon jól :S
2011. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nekem is van ilyen horim, egy kis zsivany fiucska :) de nem sovany sztem... a nostenyek nagyobbk a himeknel, vagyis dagibbak :P kis cuki :)

Amugy nekem egy par van, es kb 2-3 havonta fial es meg semmi baja :) az a lenyeg h kell neki adni feherjet is, en csontit ( kukacot ) is szoktam adni nekik...

2011. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
szíriai aranyhörcsög szerintem
2011. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!