Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Önitató kérdés: állatkád...

Önitató kérdés: állatkád hogyan tanulta meg, mi az?

Figyelt kérdés

Tegnap óta van törpenyuszim, de az önitatót nem ismeri még. Próbáltam a szájához tenni, de elkapta a fejét.

Tettem be neki tálkában vizet, hogy szomjan ne haljon, de szeretném ha idővel rájönne hogy mire van ott az önitató.

Mivel lehet rávezetni?


2011. okt. 13. 09:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

:) Ez vicces :)

Kipróbálom majd:D

2011. okt. 13. 13:33
 12/16 anonim ***** válasza:

Tényleg vedd ki neki a vizet.Bár az ennyim ismerte az önitatót mert a kereskedésbe abból ivott, de itthon egy hétig tálból ivott.Amikor meg vettem az önitatót addig rá sem hederített míg bent volt tálban is a víz.Amint azt kivettem elkezdett a víz után kutakodni, és így megtalálta az önitató.

Szelepes vagy golyós?

Nem biztos hogy tud belőle inni.Anyunak a tengeri malaca csak a szelepeset tudja használni, vett anyu golyósat mivel a másik csöpög és abból nem tud inni.

Nem lenne szabad csöpögnie, főleg nem annyira hogy 1dl kijőjön.Nézd meg hogy a tömítő gyűrű jól van-e benne.Tegnap én is arra jöttem haza hogy áll a víz a ketrecbe az itató meg üres, el volt csúszva a tömítő.

2011. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Gyolyós..annyira nem ismerem még ezeket. Csak elolvastam a használatit, ott volt valamivel megmagyarázva, hogy miért csöpög..
2011. okt. 13. 15:04
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom nyusziknál működik-e, én annó egereknél először vizestálkát tartottam, majd vettünk ilyet, és hogy össze tudják kapcsolni a vizet az itatóval, a vizestálka fölé lógattam az itatót. Előbb-utóbb rájöttek, hogy mire jó.
2011. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kend be az önitató csövét almával.
2011. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nyuszikám a kérdés kiírása óta már javában megtanult inni :)

Amúgy uborkával kentem be, rá is harapott :)

2011. nov. 4. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!