Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malacom forgácsába...

Tengeri malacom forgácsába kukacokat találtam. (? )

Figyelt kérdés

Ma cseréltem forgácsot, és láttam, hogy alján, nagyon sok kis kukac volt. Kis férgek. Szerintem a légy köpte be. Éehet valami baja a cocámnak?:(


Ésmég annyi, hogy nem adok neki soha szénát, nembirok szerezni, nagyon fontos neki? Vize sincs, de sok zöldséget kap! :)


2011. okt. 13. 20:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az éles malachang általában arra utal, hogy éhes. Próbálj meg egy zacskót vagy táskát meggyűrni. A csörgésre azonnal "beindul" és várja, hátha kap valami új finomságot.
2011. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
önitató és bele víz is kell,ne nyúltápot adj neki, hanem tengerimalacoknak készített tápot, szénát vegyél a fressnapfban, vagy bármilyen kisállatkereskedésben , a kukacosra nemtom a választ és normális ha néha visít vagy mindenféle hangot ad ki, de viszont van mellette agy társ? mert ha nincs akkor lehethogy depressziós, és azért ad ki ilyen hangokat.
2011. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
mivel a tengerimalacok tásras lények!!!
2011. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Azért ad ki hangot mert magányos és széna mindig kell neki mert különben túl nőnek a fogai és éhen hal mert nem tud enni. Igen ártalmas neki a kukac főleg ha légytől van mert a nagyon szennyezett bundára rápetéz és a kis kukacok bele fúrják magukat a bőrbe ami az állat pusztulásához is vezethet. És nyúl tápot ne adj neki mert azt azoknak a nyulaknak adnak akiket levágásra hizlalnak. Mert a nyúltáp hízlal. mekkora ketrece van??
2011. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha faluban laksz, nincs semmi ismerősöd, akinek van lova? Amennyi széna egy tengerimalacnak kell, annyit biztos szívesen adnak, mert egy ló többet tapos bele a földbe egy nap alatt, mint amennyi neked egy hétre kéne. Amúgy meg, te is szedhetsz magadnak: kimész egy füves területre, és pár maréknyi füvet letépsz, amit megszárítasz, vagy már eleve száraz füvet szedj. Ha nincs hó, mindig meg lehet oldani. Mi mindig így csináltuk a tengerimalacoknak, patkányoknak, stb.
2012. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

A férges kérdésre nem válaszoltam, velem is előfordult már, hogy belepetézett a légy, mikor nyáron pár napig nem almoztam. Ki kell takarítani, azzal megoldódik. Azt látom, hogy önitatót már vettél, nagyon helyes :) Lehet, hogy elsőre nem megy neki, de majd megtanulja használni. Arra vigyázz, hogy ne csöpögjön, mert átáztatja az almot.

2012. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszi a váalszt, de már minden van a cocimnak :)
2012. febr. 2. 20:31
 28/29 anonim ***** válasza:
remélem még él a malac ha igen akkor széna mindig legyen előttük minden másodpercben 200ft nemértelek és kell az itató is mert ha olyan nyárlesz mint tavaj akkor hőgutát is kaphat
2013. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

gyakrabban cseréd a forgácsot!!

a hangok lehetnek azért mert éhes, vagy unatkozik, vagy valamit szeretne. víz mindenféleképp legyen előtte!! nekem naponta megivott 2 olyan itatóval... és kapott zöldséget és gyümölcsöt is naponta

2013. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!