Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Agresszív a patkányom, mit...

Agresszív a patkányom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
3 napja vettem egy kopasz patkányt. Nagyon aranyos volt... Aztán tegnap óta folyamatosan harap, ráugrik mindenre, ami mozog, és szét akarja szedni. Ma megvettem hozzá a tesókáját, hogy ne legyen egyedül, na meg hátha az egyedüllét miatt volt ilyen agresszív. De hiába vettem meg, szegény kis jószágot is bántja, harapdálja, összevissza visít a másik. Bedobtam neki egy kis plüsskutyát, szanaszét rángatja, harapja, ráugrál, tapossa... Nem tudom, mi ilyenkor a teendő. :// 17/L
2011. okt. 14. 22:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mivel kereskedésből vetted, nem valószínű, hogy foglalkoztak a szocializálásukkal. Mivel nem verekednek komolyan, valószínűleg csak fitogtatják az erejüket, meg mivel írtad, hogy együtt alszanak, ezzel valószínűleg nem lesz gond. Kézhez kell őket szoktatni, ugyan úgy, mint bármilyen állatot. Etesd kézből, de ne a rácson át. ha félsz, hogy megkapja a kezedet, akkor kesztyűvel etesd. Eleinte valószínűleg még annyira félt, hogy nem mert támadni. Ne akard erőszakkal megfogni, várd, hogy ő nyisson feléd. Megszelídíthető, de sok munka, idő és kitartás.
2011. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Pontosan mint az előző írt. Egy ideig inkább akkor ne takarítsd nehogy kiszökjön és akkor nem tudnád megfogni..
2011. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
8%
1. válaszolónak igaza van ÜSD AGYON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
10%
Nemis értem már bocsi,de 1lánynak hogy lehet a kiskedvence 1patkány,bár izlések és pofonok...:D
2011. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:43


Mért ne lehetne a kedvence? Valószínűleg állatbarát. Én is az vagyok. Mindenféle állatot imádok, kivéve a bogarakat... xD

Egyébként igaza van az előzőknek. Állatkereskedésben nem igazán foglalkoznak a szocializációval... :/ Tehát rengeteget kell velük foglalkoznod.

2011. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%

Mindenféle állatot imádok, kivéve a bogarakat... xD

AKKOR MOST MIRŐL IS BESZELÜNK?

2011. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
kedves 20:43-as, a retardált problémamegoldó képességed nem igazán érdekel. igen, van két patkányom, és imádom őket. emellett van egy hörcsögöm, két fűegerem, 3 nyuszim, 2 csüngőhasú kismalacom és egy kutyám.
2011. okt. 20. 14:38
 18/22 anonim ***** válasza:
mondtam:bár IZLÉSEK ÉS POFONOK! :)
2011. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
18:21-es, ne haragudj nem neked szántam, hanem 20:35-nek, bocsi :///
2011. okt. 20. 21:29
 20/22 anonim ***** válasza:
semmi...xD
2011. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!