Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöt milyen fűbe, vagy...

A hörcsögöt milyen fűbe, vagy milyen növények közé lehet kivinni?

Figyelt kérdés
Mert van neki csainálva egy kis kert nyárra! de nem tudom milyen növények legyenek benn!?:S
2008. márc. 16. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne tedd ki úgy, mert elég érzékenyek a hidegre, gyorsan megfáznak, és elpusztulnak. És el is szökhet. Esetleg kóbor macska elviszi! Ha rácsos háza van esetleg kiviheted néha levegőzni, de a huzattól óvni kell őket, begyúlad a szemük és kicsi az esély, hogy meg tudod gyógyítani!
2008. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
vigyázz vele, mi egyszer próbaképpen belearktuk a mienket a búzás (termesztettünk neki búzát) cserépbe. gondoltuk megnézzük amint legel. 15 másodperc alatt úgy beásta magát, hogy még éppen el tudtam kapni a hátsó lábát, hogy kihúzzam. érdekes lett volna nekiállni kibányászni a cserépből...
2008. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az én hörimet nyáron mindig kivittem a pázsitra sétáltatni:) simán letettem a füre és követtem a szememmel amerre ment.......ha akart volna sem tudott volna elmenni:)) tökre élvezte, csak arra kell vigyázni hogy ne legyen a kertben valami egérlyuk, és mindig legyen rajta a szemed folyamatosan, hisz mint ahogy az elottem is irtak, hamar elbulyik.
2009. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!