Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan éljem túl imádott...

Hogyan éljem túl imádott tengimalacom elvesztését?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Pff:D Mondjuk úgy hogy ne halj bele... Öcsém.
2009. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs gyógyszer. Én a szeretteim halálát minél több sírással éltem túl, és igaz a mondás, hogy egy idő után elfogynak a könnyek, igaz, nem teljesen, de a végén már mosolyogsz, mikorrágondolsz, mert ne arra igyekezz gondolni amikor elvesztetted, hanem arra hogy miket csináltatok együtt, jó emlékekre. Először még a jó emlékektől is sírni fogsz talán, de csak az idő az ami elapasztja a könnyeidet. Remélem segítettem.
2009. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Szegényke! De hát te éld túl legalább. Gondold el, téged hogy sajnálnának!

Rajzold le, írj róla novellát. Csinálj neki egy kis emlékfüzetet, vagy a netre ha tudsz, emléket.

Ha tudsz agyagot, itongot szerezni, faragd ki mintázd me, s tedd anyughelye fölé. Mi sem élünk örökké, így van ez. Biztos boldog volt nálad.

A mieink is elpusztultak, már évekkel ezelőtt, s most a lányom azt álmodta, hogy rendet rakott a szobájában s meglettek..Ott éltek a koszban, csak nem vettük észre.

Tedd el a holmiját szem elől, takaríts ki. Sirasd meg nyugodtan, hiszen szeretted s szeretett.

2009. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
81%
Nekem a hörcsögöm pusztult el, és nagyon sajnáltuk. Valami betesgég jött a semmiből és 2 nap alatt elvitte. Pedig még állatorvosnál is voltunk.. irtóra fájt, mert nagyon különleges volt. Van egy másik hörink is, ő másképp nőtt a szivünkhöz, de ami elpusztult.. rossz volt nézni a helyet, és egyfolytában bőgtem. Aztán másnap vettünk egy másik hörit. NEM helyettesíteni, hanem hogy ne az űrt nézzük, és így egy új élőlénynek adhatod a szeretetet amit a sírásra "pazarolnál". Nálunk bejött.. mai napig bekönnyezek ha Szmötyikére (:D) gondolok, de téged is lefoglal egy új pici gondozása. Aztán csináltunk montázst, bekereteztem és kitettem a falra róla.. Remélem hamar rendbejössz!
2009. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon sajnálom. Egy állatka elvesztése mindig nagyon nagy fájdalommal jár, hiszen olyan édes, ártatlan kis teremtmények. Nekem hörcsögeim vannak, de én is rettenetesen nehezen élem meg, amikor eltávozik valamelyik.

Gondolj arra, hogy milyen szép élete volt melletted, és hogy mennyire szeretted. Jobb gazdija nem lehettél volna, és megtettél érte mindent, amit csak lehetett. Sajnos az élet nem végtelen.

És remélem, lesz még Malackád, aki ugyan nem Ő lesz, de szintén nagyon-nagyon fogod szeretni.

2009. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

ha egy rágcsáló elvesztését így éled meg, mi fog történni, ha egy rokonod hal meg? vagy valaki, aki nagyon közel áll hozzád, és ember?

mit jelentett neked ez az állat?

2009. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
számíthatsz rá hogy nem fognak sokáig élni, akkor miért lep meg ha elpusztul?
2009. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Gondolj arra hogy milyen jó élete volt Veled! Mindene megvolt, szeretve volt! Én is erre gondoltam amikor nekem elpusztult egymás után a két tengerimalacom:(
2009. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Vegyél újat.
2009. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
részvétem. eddig nem hittem volna, hogy péntek 13.-a tényleg szerencsétlen nap. júliusban kaptam egy hörcsögöt és február 13.-án halt meg. a mai napig sírni szoktam miatta. persze tudom, hogy jó volt neki míg nálam volt, mert mindent megkapott. amikor eszembejut akkor is próbálok a jó dolgokra gondolni. tedd ezt te is.
2009. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!