Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan éljem túl imádott...

Hogyan éljem túl imádott tengimalacom elvesztését?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Nem tudom hogy léphetnél tovább..én 2 éve vesztettem el az akkor 4,5 éves kismalacom..rákos volt, és kifakadt neki..el kellett altatni. Én mondtam ki hogy tegyék meg..mai napig nem vagyok túl rajta..

bár ennek az is lehet az oka, hogy az érettségi miatt nem tudtam rendesen meggyászolni őt..de azóta is tart..

Szóval sírj amennyit tudsz,és mondd el valakinek..könnyíts a lelkeden,és ne zárkózz be ahogy én tettem. Szerintem az segítene neked.


Ne haragudj hogy felemlegetem, de mi történt a drágával?


Caelestis

2009. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
33%
Jézusom, mi lesz veletek ha valamelyik rokonotok hal meg? Én is nagyon kileszek ha a kutyáim meghalnak, na de egy rágcsáló... Ha rokonotok hal meg akkor felakasztjátok magatokat?
2009. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jajj, lesz ennél nagyobb bajod is majd...
2013. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!