Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miben tartjátok a hörcsögötöket?

Miben tartjátok a hörcsögötöket?

Figyelt kérdés
ketrecben vagy üvegben?
2011. nov. 8. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Üvegben, mivel az már volt és nem akartunk ketrecet venni. Legalább nem fötri ki a forgácsot.
2011. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem lesz semmi baja ha ketrecben marad ugye?
2011. nov. 8. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem ketrecben és szerencsére semmi baja :)

sőt szerintem még jobb is, kis barátságos, folyton jön haverkodni, meg nyáron legalább így kap levegőt

2011. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Virág6 ***** válasza:
A barátnőm akváriumba.
2011. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pl. ebben:

[link]


Minimum egy ilyen fajta kuckó kell egy hörinek, hogy jól érezze magát. Szellőzni is tud, mert van rácsos része és egyben védi is őt, mert van fedett része. Fontos, hogy legyen neki csőrendszere, mert imádják! Házikót is, ahova el tudnak bújni, nem beszélve a mókuskerékről. És plusz arra is figyelni kell, hogy ezek mellett még legyen bőven szabad helye szaladgálni is és mászni is, emelete is legyen.

2011. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! sokat segített! :)
2011. nov. 11. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
ketrecben. üvegben szegény szerencsétlen kisállat nem fog éllni
2011. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
MI NEM FOG ÉLNI??!!Dehogynem él!Nekem 2 hörim van,és a fiú ketrecben,a lány terráriumban!Semmi baja nem lessz tőle boldogan játszik.Véleményem szerint ha terráriumban van akkor legalább legyen nagy!Am ne mond ilyeneket mivel ez kamu!-.-
2014. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!