Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy cicám, és szeretnék...

Van egy cicám, és szeretnék mellé egy mosómedvét, egy malacot meg egy nyuszit. Szerintetek így szeretni fogják egymást, vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 00:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél közéjük egy rövidebb nyakú zsiráfot is, az majd rendet tesz közöttük.
2011. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igaziból még egy kacsát szerettem volna de félek, hogy veszélyben lenne, amíg kicsi. Meg nem tehetném szobámba mert nem tud szobatiszta lenni.
2011. nov. 23. 00:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
a mosómedve összejön majd a malaccal,valószínűleg a nyuszika egyedül érzi majd magát és kényszert érez,hogy a cicádra startoljon.egy ideig működik majd ez a felállás,de egyszercsak a mosómedve rájön,hogy a szerelme egy büdös disznó,így betámadja az ártatlan kis nyulat.ez háborút indít a macskád és a mosómedvéd között,úgyhogy ez idő alatt a hoppon maradt malac a nyuszival fog flörtölni....
2011. nov. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
még nem is döntöttem el a nemüket. A cicám fiú
2011. nov. 23. 00:59
 5/16 anonim ***** válasza:

Aki szereti az állatokat az ilyet nem művel. Te magadat szereted....

Nem plüssjátékok hogy: jajj ez is kell az is kell jajj de cukin fognak mutatni egymás mellett.

2011. nov. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az lehet, mindenesetre a cicám 9 éves, FIV-es FELV-es és súlyos veseelégtelensége van (gondolom olyan rohadt okos vagy, hogy tudod hogy ezek mik), és már rég lemondtak róla, és orvosról orvosra vittem, és szereztem neki jó gyógyszereket meg kaját. És ez nem volt egy igazán kényelmes tevékenység, tehát gondolom akkor a plüssmacimániám enyhe maoizmussal is társul. Mellesleg a kis kifogásod más fronton sem érthető. Ugyanis szerintem az emberek nem azért szeretnének kicsi szőrös állatkákat, mert a társadalmi struktúrák analizálásához keresnek partnert. Hanem azért mert aranyosak és kihozzák a jó érzéseket. Meg mert adnak puszit. Szóval akkor még egyszer a kérdés az, hogy ha a cicám mellé lenne mosómacim, nyuszikám, meg malackám, akkor hogyan jönnének ki egymással. Illetve hogy esetleg melyikből kell kettőt beszerezni. Még azzal kiegészíteném, hogy a mosómacit oltják veszettségre?
2011. nov. 23. 03:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Új Disney-filmet forgatsz?
2011. nov. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Megmondjam? Egy aidses, leukózisos, vesebeteg macskának így is van már elég baja - gondolom nincs sok hátra neki - tudod ki terhelné szerencsétlent új jövevényekkel! A macskák NEM társas lények, megviseli őket (főleg az idősebbeket) egy új állat érkezése. Úgyhogy szerintem koncentrálj a macskádra, és adj meg neki mindent amit tudsz, nyugalmat, biztonságot és szeretetet!

Ja, és Magyarországon nem lehet mosómedvét tartani... De ezt nyilván te is tudod. :)

2011. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mosómedvét hazánkban tilos tartani!

A malac mekkora lenne?, mert a minimalac is olyan 10kg körül van.

A nyuszit elkapja a macska(vagy háború lesz közöttük), ha nem együtt nőnek fel.

Inkább most a cicádra koncentrálj, hogy neki legyen minél kényelmesebb és szebb az élete.

2011. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mosómedvét tényleg nem lehet tartani MO-on, a cica, meg a nyuszi, malac kombó még akár sikeres is lehet, de feltétlen egyszerre szerezd be őket, mert kölyökként még van rá esély, hogy összeszoknak. Ha valaki korábban a többiek fokozatosan érkeznek, annak tényleg háború lesz a vége.
2011. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!