Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért kaparja a nyuszim az...

Miért kaparja a nyuszim az önitatót?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta önitatója van, muszáj volt lecserélni, mert a tálkát minden nap kiborította. Megtanult belőle inni nagyon hamar, és tud is ügyesen. Az itató tökéletesen működik, nem csöpög, és mindig jön belőle a víz normálisan. Nyuszim amikor iszik, azt csinálja, hogy kicsit nyalogatja, és utána mindig kaparni kezdi. Aztán megint nyalogatja, és megint kaparja. Lehet, hogy idegesíti, hogy nem jön belőle olyan gyorsan a víz, mint ahogy ő azt szeretné?
2011. dec. 13. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg. Hozzászokott ahhoz, hogy sok vizet tud inni egyszerre, és most "várni" kell a vízre, na meg lehet azt hiszi, hogy akkor jön a víz, amikor kaparja:P
2011. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem csak reflexből csinálja.Nekem például a nyuszimmár fél éve nálunk van és még mindig ugyanúgy mielőtt bemenne a házába kapar mert azthiszi h csak akkor tud bemenni ha kiássa magának.XD
2011. dec. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is van nyuszim..(ráadásul törpenyul) a tálkánt szintén kiboritja nekem is ...az itatót viszont nem harapdálja, de sztem az azért van, hogy koptassa a fogát!Tegyél be neki vmi kis fadarabot v. ilyesmit, hogy azt rágcsálja!
2011. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!