Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac ivartalanítás...

Tengerimalac ivartalanítás után meddig volt nektek kedvtelen? Evett rendesen? Szerintem az enyémnek baja van.

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán hívd fel az állatorvost, de FONTOS! A műtét után a malackánál felléphet étvágytalanság és hasmenés, mert felborul a hormonháztartása. Próbáld a kedvenc kajcsiját elé tenni. Széna pedig mindig legyen előtte. Esetleg fecskendővel próbáld meg itatni c-vitaminos vízzel.
2011. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vittem orvoshoz, de semmi változás. Csütörtökön műtötték reggel és ma sincs jól. Nem akar enni fecskendőből sem és csak fekszik... Ilyenkor semmi állatorvos nincs, mert az ügyeleten nem értenek a malacokhoz, oda nem viszem...
2011. dec. 17. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
az én fiú malacomat 3 hete ivartalanították, csak az első nap volt bágyadt és kedvetlen. akkor az nap nem is evett csak egy kevés szénát. de másnap már többet evett meg ivott is. nem tudom a tiédnek mi baja lehet.. sajnálom
2011. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! na mi van a malackával? továbbra sem eszik?
2011. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Norina86 ***** válasza:

Remélem holnap el tudod vinni orvoshoz. Nem tudom, van-e jó állatorvosod, itt ajánlanak olyan orvosokat,akik biztos, h értenek a malacokhoz.

[link]

Fecskendővel kellene etetned bébiétellel, lehet, hogy valami vitaminhiánya is van. Tud mozogni? Ha van otthon C-vitaminod és kalciumod, vízben oldva fecskendővel biztos jót tenne neki.

2011. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vasárnap reggelre meghalt... Próbáltam etetni is, de hiába... :(
2011. dec. 19. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem, igazán sajnálom, sokat olvastam róla h ogy a malackák nem mindig élik túl az ivartalanítást, de nem akartam írni, hogy pozitív maradj. Már veszítettem el én is egy malackát, nehéz volt...
2011. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Norina86 ***** válasza:

Nagyon sajnálom, pedig az ivartalanítás rutinműtét :(.

Remélem nem mondasz le a tengerimalactartásról, hisz olyan különleges kis lények, és lesz másik malackád és szeretgeted őt az elvesztett helyett is.

2011. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!